Vilnietės pataikė tik 1 tritaškį iš 24 (4 proc.), o ukmergiškės - 3 iš 8 (38 proc.).

Pirmame kėlinyje sužaidus beveik 4 minutes vilnietės dar pirmavo (8:6), bet tada pralaimėjo atkarpą 0:7 (8:13) ir taip leido „Vilkmergei“ įgyti pranašumą, kuris po pirmų dešimties žaidimo minučių siekė tuos pačius 5 taškus (12:17).

Antrame ketvirtyje šeimininkės jau nesirengė juokauti ir po spurto 12:0 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą, kuris įpusėjus mačui jau siekė 15 taškų (38:23).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Kibirkštis“ kontroliavo situaciją ir neleido viešnioms net pagalvoti apie išsigelbėjimą šiose rungtynėse. Finalo sirena paskelbė vilniečių pergalę 74:50.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 28 minutes pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 11 taškų (7 atk. kam., 3 rez. perdav., 3 blk.), Gabija Meškonytė – 10 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Ieva Savickaitė – 8 (6 atk. kam.), Eglė Šniokaitė (4 rez. perdav.) ir Urtė Slavickaitė – po 6, Justina Kraujūnaitė – 5, Vitalija Kaminskytė (6 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė ir Dalia Donskichytė (3 per. kam.) – po 4, Agnė Bobinaitė taškų nepelnė, o Vitai Kuktienei trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė leido pailsėti.

„Vilkmergės“ komandoje Monika Petrauskaitė surinko 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Aurelija Putramentaitė įmetė 9 taškus, o Martyna Petrėnaitė – 7.

Kitas rungtynes Vilniaus komanda žais penktadienį (vasario 10-ą d.), kai savo aikštėje 18 val. priims Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“.

„Sūduva“ sutriuškino „Hoptrans-Sirenas“

Įtikinamą pergalę LMKL iškovojo Rimvydo Samulėno treniruojama Marijampolės „Sūduva“ (16/2), kuri namuose 81:64 (25:12, 22:11, 19:16, 15:25) nugalėjo „Hoptrans-Sirenas“ (10/8).

Jau nuo pirmų minučių „Sūduva“ šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui pirmavo dviženkliu skirtumu (12:1). Nors „Hoptrans-Sirenos“ atsakė atkarpa 0:9 ir smarkiai sumažino atsilikimą (9:12), tačiau per 3 likusias kėlinio minutes marijampolietės ir vėl stipriai pabėgo į priekį (25:12).

Laura Svarytė / Foto: "Sūduva"

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo „Sūduva“, kuri neleido viešnioms nei kiek priartėti (36:19). „Hoptrans-Sirenoms“ sunkiai sekėsi atakuoti iš visų pozicijų, o marijampolietes į priekį vedė puikiai rungtyniavusi Laura Svarytė. Iki kėlinio pabaigos garliaviškėms priartėti taip ir nepavyko, o „Sūduva“ pirmavo labiau nei įtikinamai (47:23).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Sūduva“ ir toliau nemažino apsukų ir dar labiau padidino savo persvarą (63:30). Nors „Hoptrans-Sirenos“ kiek atsigavo puolime ir abi komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau intrigos garliaviškėms sugrąžinti nepavyko, o marijampolietės pirmavo užtikrintai (66:39).

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas. Nors „Hoptrans-Sirenos“ ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 18 taškų (52:70), tačiau „Sūduva“ taip pat išlaikė rungtynių tempą. Nors lemiamame ketvirtyje viešnios rungtyniavo itin aktyviai, tačiau marijampoliečių susikrautos persvaros joms panaikinti nepavyko. „Sūduva“ į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę – 81:64.

„Sūduva“: Laura Svarytė 23 (17 atk. kam.), Neringa Skadaitė 19, Rita Milieškienė 11 taškų (5 klaid.).

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 16 (6 per. kam.), Volga Ziuzkova 14, Dalia Belickaitė 12 taškų.

„Fortūna“ įveikė „Aistes“

Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės savo žiūrovų akivaizdoje 64:56 (19:10, 17:18, 11:9, 17:19) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Klaipėdos komandoje (10/8) rezultatyviausiai žaidė Lina Mikelevičienė. Jos sąskaitoje 26 taškai. Justina Matuzonytė (10 atk. kam.) surinko 12 taškų, o Andra Gabalytė - 12.

Kauno ekipai (6/12) 18 taškų pelnė Dovilė Saurazaitė, 14 - Laura Želnytė, 11 - Gintarė Paulauskaitė.