„Žalgiriui“ tai buvo penkta pergalė iš tiek pat galimų, o šiauliečiams - antras pralaimėjimas per aštuonerias rungtynes.

Rungtynės

Rungtynės prasidėjo Šiaulių ekipos žaidėjo Camerono Longo dvitaškiu, tačiau tuo pačiu atsakė ir žalgirietis Ty Lowsonas.

Vėliau kauniečiai laimėjo atkarpą 8:2 ir išsiveržė į priekį (10:4). Likus žaisti kiek mažiau, nei 4 minutes Denzelis Bowlessas dėjimu sumažino svečių iš Šiaulių deficitą iki 2 taškų (19:17). Likus žaisti minutę Darius Gvezdauskas išlygino rungtynių rezultatą, o D. Bowlessas išvedė „Šiaulius“ į priekį (27:25). Po pirmo kėlinio A. Sireikos auklėtiniai pirmavo rezultatu 29:28.

Antrą ketvirtį žalgiriečiai pradėjo susikaupę ir pelnė 5 taškus be atsako (33:29). Įpusėjus kėliniui Tomas Delininkaitis buvo nubaustas nesportine pražanga po kurios šiauliečiai sumažino deficitą iki minimumo (36:35). Likus žaisti 3 minutes jau „Šiauliai“ po D. Bowlesso dvitaškio buvo priekyje (39:38). Kėlinį tritaškiu užbaigė Mantas Kalnietis po kurio metimo rungtynių rezultatas tapo lygus 48:48.

Trečio ketvirčio pradžią sėkmingiau sužaidė šiauliečiai ir įgijo didžiausią persvarą 52:48. „Žalgiriui“ dėka T. Delininkaičio naudingo žaidimo dėka pavyko perimti iniciatyvą (59:57, 62:57). Po Marko Popovičius tritaškio ir Tado Klimavičiaus dvitaškio kauniečiai nuo varžovų pabėgo 10 taškų skirtumu (67:57). Žalgiriečiai ir toliau nemažino apsukų ir po Mindaugo Kuzminsko puikios atkarpos gynyboje ir puolime bei M. Popovičius ir Vytenio Lipkevičius baudų dar labiau nutolo - 74:59.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Šiaulių 4 taškais iš eilės (74:63) ir Aleksandras Trifunovičius paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Žalgiris“ susikaupė ir ėmė triuškinti varžovus 18 taškų skirtumu (81:63). Netrukus aikštės šeimininkų meistriškumas jau nekėlė abejonių - 104:84. „Žalgiris“ iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų.

Rezultatas

„Žalgiris“ - „Šiauliai“ - 104:84 (28:29, 20:19, 26:11, 30:25).

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 17 (6 atk. kam., 8/8 dvitaškiai, 1/1 baudos), Tomas Delininkaitis 16 (1/2 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), Ty Lawsonas 15 (3 rez. perdav., 2/3 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/4 baudos), Mantas Kalnietis 12 (4 atk. kam., 4/4 tritaškiai), Marko Popovičius (2/3 tritaškiai) ir Paulius Jankūnas (1/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/8 baudos) po 9, Mindaugas Kuzminskas 8 (5 atk. kam., 3/6 dvitaškiai), Vytenis Lipkevičius (1/2 tritaškiai) ir Robertas Javtokas (3/3 dvitaškiai) po 7, Sonny Weemsas 4 taškai (2/3 dvitaškiai). Milovanas Rakovičius nežaidė.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 18 (3 atk. kam., 3 rez. perdav., 5/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Denzelis Bowlesas 17 (7/15 dvitaškiai, 3/5 baudos), Valdas Vasylius 11 (5/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), Mindaugas Žukauskas, Edvinas Ruzgas ir Darius Gvezdauskas po 9, Rashaunas Enealas Broadusas 7, Vytautas Šarakauskas 4 taškai. Arvydas Šikšnius ir Marius Prekevičius taškų nepelnė.