Žalgiriečiai pradėjo mačą puikiai gindamiesi. Robertas Javtokas blokavo 2 varžovų metimus, o puolime tiksliai veikė šeimininkų toliašaudė artilerija. Vytenis Lipkevičius, Martynas Pocius ir Justinas Dentmonas smeigė po tritaškį, 4 taškus pelnė R. Javtokas ir „Žalgiris“ pirmavo 15:3. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pradėjo rinkti taškus nuo baudų metimo linijos, bet niekaip negalėjo sulaikyti M.Pociaus. Martynas vieną po kito pataikė dar 3 tritaškius, padidindamas persvarą – 24:9.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje iš M.Pociaus estafetę perėmė Artūras Milaknis ir J. Dentmonas. A. Milaknis pataikė 2 tritaškius ir pridėjo prasiveržimą, o J. Dentmonas 7 taškus iš eilės surinko 2 reidais po krepšiu ir tolimu metimu – 39:18. Atlikus kelis keitimus žalgiriečių puolimas kiek stabtelėjo, bet gera gynyba neleido svečiams priartėti. Iš kėlių metrų įmetė Paulius Jankūnas, 5 taškus pridėjo V. Lipkevičius ir po 20 minučių žaidimo „Žalgiris“ buvo priekyje 46:27.

Trečiąjį kėlinį „Pieno žvaigždės“ pradėjo 7 taškais iš eilės. Į tai tiksliu metimu vos minant tritaškio liniją atsakė M.Pocius ir prasiveržimą pridėjęs V. Lipkevičius – 50:36. Tada puikią atkarpą sužaidė J. Dentmonas. Amerikietis sumetė baudas ir pataikė tris tritaškius iš eilės – 61:40. „Žalgirio“ gretose paskutinius taškus trečiajame kėlinyje pelnė Siimas-Sanderis Vene – 63:44.

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui dar vieną tritaškį pataikė A. Milaknis. Po to Vytenis Čižauskas dukart atliko rezultatyvius perdavimus, kuriuos taškais pavertė S.Vene – 70:44. „Pieno žvaigždžių“ puolėjas Žygimantas Jonušas 2 tritaškiais kiek švelnino rezultatą (50:70), bet Kasparas Vecvagaras taip pat buvo taiklus iš toli, Tadas Klimavičius pelnė 4 taškus po puolime atkovotų kamuolių, o M.Pocius mačą užbaigė dar 2 tiksliais tritaškiais – 83:57.

„Žalgiris“: M.Pocius 22 (6/10 trit., 5 atk. kam.), J.Dentmonas 21 (5/7 trit., 5 rez. perd.), A.Milaknis 11 (3/5 trit.), V.Lipkevičius 10, S.Vene 6, T.Klimavičius 4, R.Javtokas 4, K.Vecvagars 3, P.Jankūnas 2 , Čižauskas 0 (4 rez. perd.), M.Kupšas 0, T.Dimša 0.

„Pieno žvaigždės“: Ž.Jonušas 17 (3/4 dvit., 3/6 trit.), E.Kairys 11 (5/5 dvit., 6 atk. kam.), A.Jomantas 5 (5 kld.).

Kitose rungtynėse Prienų „TonyBet“ išvykoje nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus rezultatu 83:76.

Dvikova Šiauliuose prasidėjo atkakliai, o po dešimties minučių minimalią persvarą turėjo šeimininkai – 22:21. Antrajame ketvirtyje šiauliečiai vienu metu turėjo 9 taškų persvarą, tačiau iki didžiosios pertraukos jų persvara sumenko - 41:37.

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda suaktyvino žaidimą puolime netruko pasivyti varžovų. Daugiausiai Valeikos ir Linkevičiaus pastangomis svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir susikrovė 9 taškų pranašumą - 67:58.

Lemiamas buvo paskutinis ketvirtis, kuriam įpusėjus vis dar pirmavo „TonyBet“ komanda - 77:69. Nors šeimininkai stengėsi pakreipti žaidimo eigą savo naudai, tačiau svečiai rungtyniavo užtikrintai ir neleido jiems priartėti. „Šiaulių“ komanda buvo priartėjusi iki 4 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti.

„Šiauliai“: 22 - Julius Jucikas (8 atk. kam.), 15 - Judsonas Dillardas (6 atk. kam.), po 8 - Vytautas Šulskis ir Eigirdas Žukauskas, po 7 - Darius Pakamanis (5 rez. perd.) ir Chrisas Cooperis (6 atk. kam.).

„TonyBet“: po 19 - Dainius Šalenga ir Laimonas Kisielius (5 atk. kam. ir 6 rez. perd.), 17 - Žygimantas Janavičius, po 12 - Artūras Valeika (10 atk. kam.) ir Gintaras Kadžiulis.