Šiauliečiai jau po pirmos mačo pusės turėjo beveik 20 taškų pranašumą (50:32), tad antra susitikimo dalis iš esmės tebuvo formalumas.

Trečią pergalę iškovoję „Šiauliai“ (3/0) turnyro lentelėje susilygino su pirmaujančiu Kauno „Žalgiriu“, o trečią nesėkmę iš eilės patyrę „Techaso“ (0/3) krepšininkai kol kas žengia paskutiniai, dvylikti.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 19, Valdas Vasylius, Denzelis Bowlesas ir Arvydas Šikšknius po 11 taškų.

„Techasas“: Osvaldas Matulionis (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam.) 16, Šarūnas Kulevičius 15, Mindaugas Kalvelis 12 taškų.

Prienų „Rūdupis“ (3/0) namuose 95:62 (30:15, 19:10, 24:22, 22:15) pranoko Palangos „Naglio“ (0/3) ekipą ir taip pat į savo sąskaitą įsirašė trečią pergalę.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas 16, Edgaras Želionis 15, Aidas Viskontas ir Adas Juškevičius po 14, Simas Buterlevičius 13 taškų.

„Naglis“: Paulius Kleizas 18, Bilalas Bennas 13, Dane'as Johnsonas 11 taškų.

Kitose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/3) komanda savo žiūrovų akivaizdoje 71:74 (18:15, 20:20, 13:26, 20:13) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (2/1) klubui.

„Pieno žvaigždės“: Žydrūnas Kelys 15, Leroy'us Noblesas ir Paulius Morkeliūnas po 12 taškų.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika, Arinze Onuaku, Evaldas Dainys 11 taškų.

Tuo metu Vilniaus „Sakalų“ (1/2) klubas svečiuose po pratęsimo 91:86 palaužė Utenos „Juventus“ (1/2) ekipą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 23 sekundėms D. Pakamanis baudos metimais išlygino rezultatą – 78:78. Lemiamos svečių atakos metu V. Sirvydis turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo dvitaškis skriejo pro šalį, rašo oficiali „Sakalų“ svetainė.

Pratęsimo metu padėtį kontroliavo „Sakalai“. Likus 46 sekundėms G. Matulis dvitaškiu priartino uteniškius (86:87), tačiau R. Matulis atsakė tuo pačiu, o A. Vasiliauskui prametus tritaškį A. Butkevičius baudų metimais įtvirtino vilniečių pergalę.

Nugalėtojams Rolandas Matulis pelnė 18 taškų (7 atk. kam.), Laurynas Samėnas – 17, Augustas Pečiukevičius – 13, Arnas Butkevičius ir Virginijus Sirvydis pridėjo po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Žydrūnas Urbonas surinko 21 tašką, Darius Pakamanis – 18 (10 atk. kam. 6 rez. perd.), Vaidotas Volkus – 17 (6 atk. kam.), Arūnas Vasiliauskas – 12 taškų.