Rytiečiai po dviejų kėlinių atsiliko 40:50, o trečiame ketvirtyje – ir 14 taškų skirtumu (45:59), tačiau laiku susiėmė ir perlaužė mačo eigą bei išvengė dramatiško finišo.

Rungtynės prasidėjo apylige kova, kuri neleido nei vienai komandai susikrauti solidesnio pranašumo. Tiek „Rytas“, tiek „Dzūkija“ didžiąją dalį taškų rinko baudos aikštelėje. Antrasis ketvirtis prasidėjo Nikolos Vasiljevo auklėtinių spurtu 11:2, kuris leido dzūkams išsiveržti į priekį – 32:26. Į tokį aikštės šeimininkų spurtą „Rytui“ nepavyko tinkamai sureaguoti, tad po dviejų kėlinių „Dzūkija“ turėjo dviženklę persvarą – 50:40.

Po didžiosios pertraukos abi komandos trečiąjį kėlinį žaidė lygiai, tačiau tikslūs Kristijano Kitsingo tolimi šūviai kėlinio pabaigoje sumažino „Ryto“ atsilikimą iki 62:66.

Ketvirtame kėlinyje „Rytas“ įjungė aukštesnę pavarą puolime, labai greitai persvėrė rezultatą savo naudai (73:68), o vėliau atitrūko ir dviženkliu atstumu (90:79) bei šventė devintą pergalę iš eilės.

Šiemet šalies čempionate dar nesuklupę vilniečiai, vadovaujami Giedriaus Žibėno, toliau tęsia kovą dėl antros vietos turnyro lentelėje.

Tuo metu dzūkai viliasi apskritai patekti į atkrintamąsias.

„Ryto“ klube rezultatyvumu išsiskyrė Ivanas Buva. Kroatas pelnė 21 tašką, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Paulo Marinelli. Gynėjas pelnė 26 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Dzūkija“: Paolo Marinelli 26 (9/14 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos, 7 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 15, Kristupas Žemaitis 12 taškų.

„Rytas“: Ivanas Buva 21 (7/8 dvitaškiai, 7/8 baudos, 7 atk. kam.), Martynas Echodas 16 (7/9 dvitaškiai, 2/4 baudos), Mindaugas Girdžiūnas 11, Andrew Goudelockas 10 taškų.

Pirmąją tarpusavio akistatą 90:80 laimėjo sostinės klubas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)