Be gynybos prasidėjusiose rungtynėse taškus metė ir vieni, ir kiti. Tiesa, aikštės šeimininkai tą darė šiek tiek tiksliau, todėl per pirmąjį ketvirtį susikrovė vienuolikos taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje prieniškiai ir toliau pagirtinai atakavo varžovų krepšį, o panevėžiečių tikslumas gerokai sumažėjo. Dar vieną solidų kėlinį sužaidę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iki pertraukos susikrovė 21 taško persvarą.

Po pertraukos viskas kardinaliai pasikeitė. Mantas Kazonas tritaškiu pradėjo seriją, kurią jo komanda laimėjo net 13:0. Iš didelės „TonyBet“ persvaros liko vos 8 taškai, kuri ketvirtajame kėlinyje buvo sumažėjusi dar perpus.

Visgi rungtynių pabaigoje pranašesni buvo aikštės šeimininkai, kurie ir iškovojo devynioliktą pergalę. Panevėžiečiai su šešiais laimėjimais lieka priešpaskutiniai.

„Lietkabelis“: Darrickas Leonaras 14, Mantas Kazonas 13, Ivanas Nelyubovas 9 taškai (15 atk. kam.).

„Juventus“ išplėšė pergalė prieš „Šiaulius“

Devintą pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Utenos „Juventus“ (9/13) klubas, kuris savo arenoje 70:67 (20:13, 18:20, 14:17, 18:17)palaužė Šiaulių „Šiaulius“ (10/11).

Ketvirto kėlinio pabaigoje šiauliečiai pirmavo 67:61, tačiau Sauliaus Kulviečio ir Averono Kelvino Matthewso vedami šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir išplėšė pergalę.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 19 (3/4 tritaškiai), Averonas Kelvinas Matthewsas (5/5 dvitaškiai) ir Keyronas Sheardas po 16 taškų.

„Šiauliai“: Travisas Leslie 21 (9/10 dvitaškiai), Derekas Needhamas 15, Darius Pakamanis 10, Vytautas Šulskis 9 taškai.

Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „Nevėžis“ suklupo Pasvalyje

Kėdainių „Nevėžio“ (8/13) komanda net keturias su puse minutės lemiamame ketvirtyje negalėjo pelnyti nė taško ir LKL patyrė penktą nesėkmę iš eilės. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai išvykoje 60:73 (13:23, 19:18, 19:13, 9:19) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14/9) žaidėjų pranašumą.

Paskutiniame susitikimo kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei tris minutes minimalią persvarą dar turėjo „Nevėžis“ (56:55), tačiau šeimininkai šovė į priekį 10:0 bei nutolo (65:56, 34-ąją min.).

Valdas Dabkus dar dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 7 taškų (60:67, 38-ąją min.), bet pats netruku užsidirbo techninę pražangą ir paskandino visas viltis pakovoti dėl pergalės.

Šiame mače „Nevėžis“ vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Žydrūno Kelio, kuris apsirgo.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 17 (11 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 13, Dovydas Redikas ir Artūras Jomantas po 12 taškų.

„Nevėžis“: Tauras Jogėla 18, Šarūnas Kulevičius 13, Vidas Ginevičius 11, Valdas Dabkus 8 taškai (15 atk. kam.).

Šios komandos tarpusavyje vėl susitiks po dviejų dienų (vasario 20 d.), kuomet Pasvalyje bus žaidžiamas atsakomasis Lietuvos krepšinio federacijos (LKL) taurės turnyro mačas. Pirmąją akistatą Kėdainiuose 86:77 laimėjo taip pat pasvaliečiai.