Po uraganiniu puolimu pasižymėjusio pirmo kėlinio 32:30 pirmavo Klaipėdos „Neptūnas“.

„Lietuvos rytas“ antrą ketvirtį pradėjo keturiais iš eilės taškais, tačiau Renaldo Seibučio baudos metimai išlygino rezultatą (36:36).

Įpusėjus antram kėliniui sostinėje – visiškai lygus krepšinis: 42:41, priekyje svečiai iš uostamiesčio.

„Neptūno“ žaidėjai patvirtino Kazio Maksvyčio žodžius apie pergalę Vilniuje: po dviejų kėlinių svečiai pirmauja 53:48. Antrą ketvirtį Klaipėdos ekipa laimėjo 21:18.

Po pertraukos „Neptūnas“ atitrūko 61:52. Tačiau prieš lemiamą ketvirtį sostinės ekipa pavijo svečius, kurie vis dar pirmavo vienu tašku – 66:65.

Lemiamame kėlinyje sužaidus 4 min. „Neptūnas“ po Laimono Kisieliaus, Tomo Delininkaičio ir Jerry Johnsono tritaškių atitrūko 11-os taškų persvara – 83:72.

Šeimininkai sumažino skirtumą iki 7-ių taškų, tačiau taikliu dvitaškiu atsakė L. Kisielius.

Pakrikusiu šeimininkų žaidimu sėkmingai naudojosi „Neptūnas“ ir likus pusantros minutės svečiai pirmavo 93:78.

„Lietuvos rytas“ likus minutei iš esmės nebeturėjo vilčių kovoti dėl pergalės ir pralaimėjo „Neptūnui“ 86:99.

Galingai nugalėtojų gretose žaidė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Edgaras Želionis, kuris per 31 minutę pelnė 25 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 16, Martynas Echodas (25 n.b.) ir Rokas Giedraitis po 14, Travisas Petersonas 13, Jimmy Baronas 8, Benas Magdenas 6, Chritopheris Krameris 3, Artūras Jomantas ir Mindaugas Girdžiūnas po 2 taškus.

„Neptūnas“: Edgaras Želionsis 25 (11/15 dvit., 27 n.b.), Jerry Johnsonas 19, Renaldas Seibutis 17, Simas Galdikas 9, Laimonas Kisielius 8, Brandonas Fieldsas ir Vytautas Šulskis po 7, Tomas Delininkaitis 5, Mindaugas Kačinas 2 taškai.