Mačą pradėjo netradicinis „Žalgirio“ starto penketas.

Iškart pasižymėjo 4 taškus pelnęs Milovanas Rakovičius ir tritaškį įmetęs Tomas Delininkaitis – 7:0. Po svečių tritaškio Paulius Jankūnas sumetė baudas, M. Rakovičius pelnė taškus po Manto Kalniečio perdavimo, tačiau „Palanga“ irgi surengė porą rezultatyvių atakų – 13:8.

Aikštelėje pasirodęs Vytenis Lipkevičius iš abiejų aikštelės kampų įskraidino po tritaškį, o po Roberto Javtoko dvitaškio žalgiriečių persvara perkopė dviženklę ribą – 21:10. Visgi, „Palanga“ nesudėjo ginklų, todėl po Tado Klimavičiaus taškų skirtumas sumenko – 23:15.

Negana to, antro kėlinio pradžioje svečiai priartėjo iki 2 taškų (21:23, 25:27). Kiek stabtelėję žalgiriečiai atsigavo į aikštę grįžus M. Kalniečiui, po kurių dviejų perdavimų lengvus taškus pelnė T. Delininkaitis ir T. Klimavičius.

Kauno komanda ir toliau sėkmingai rinko taškus išnaudodama priekinę liniją – varžovus įveikdavo T. Klimavičius, P. Jankūnas ir M. Rakovičius (44:31). Baudas sumetė kovingai sužaidęs V. Lipkevičius, dvyliktą tašką pelnė M. Rakovičius ir „Žalgiris“ pirmavo - 48:35.

Sužaidus 10 sekundžių trečiame kėlinyje tikslą pasiekė Sonny Weemso tritaškis. Keturis taškus iš eilės surinko M. Rakovičius (53:39), dar vieną tritaškį įsmeigė S. Weemsas, pirmus taškus pelnė M. Kalnietis, o po R. Javtoko dėjimo „Žalgirio“ pranašumas perkopė 20 taškų ribą – 64:42.

Spausdami varžovus kauniečiai dar labiau išaugino pranašumą, kai taškus gražiais metimais rinko T. Klimavičius, M. Kalnietis ir R. Javtokas – 76:45.

Spurtą 12:0 Lietuvos čempionai pratęsė ir prasidėjus ketvirtam kėliniui – T. Delininkaičiui pataisius netaiklų metimą, o M. Kalniečiui įmetus tritaškį iš kampo – 81:45.

Kiek vėliau Dainius Šalenga pelnė 5 taškus, vėl pasižymėjo M. Rakovičius ir T. Klimavičius. Rungtynėms artėjant į pabaigą žalgiriečiai kūrė gerą nuotaiką arenoje: T. Delininkaitis atliko tolimą perdavimą, po kurio įdėjo M. Rakovičius. Serbas tapo ir šimtojo taško autoriumi įdėdamas – 101:58.

„Žalgiris“ - „Palanga“ - 101:58 (23:15, 25:20, 28:10, 25:13).

„Žalgiris“: Milovanas Rakovičius 24, Mantas
Kalnietis 14, Tadas Klimavičius ir Paulius Jankūnas po 12, Vytenis Lipkevičius 10, Sony Weemsas 9, Robertas Javtokas 8, Tomas Delininkaitis 7, Dainius Šalenga 5 taškai. Marko Popovičius nežaidė. Mindaugas Kuzminskas neregistruotas.

„Palanga“: Augustinas Vitas ir Mantas Mockevičius po 12, Enrico Pickettas ir Mindaugas Reminas po 8, Vaidotas Pečiukas 6, Tomas Rinkevičius ir Žilvinas Jašinskas po 5, Paulius Kleiza 2 taškai.