Vilniečiai susitikimą pradėjo spurtu 6:0 ir Gintaras Kadžiulis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau ir po jos svečių taškų badas tęsėsi (10:0). Įpusėjus ketvirčiui iniciatyvos ėmėsi Dainius Šalenga ir „Lietkabelis“ priartėjo (15:9). Kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ vėl spurtavo ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 23:11.

Antro ketvirčio pradžioje žaidimas išsilygino, tačiau dviženklę persvarą išlaikė aikštelės šeimininkai (33:21). Travisas Leslie dukart pataikė iš toli, dar du taškus greitoje atakoje pridėjo Gediminas Orelikas ir skirtumas pasiekė 20-ies taškų ribą (43:23).

Po ilgosios pertraukos vilniečiai nemažino apsukų (59:29). Į žaidimą sėkmingai įsijungė Martynas Gecevičius, taškus vėl pelnė G. Orelikas ir aikštelės šeimininkai toliau laikė iniciatyvą savo rankose (68:35). Kėlinio pabaigoje kelios „Lietuvos ryto“ klaidos leido svečiams šiek tiek priartėti (72:45).

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai atliko formalumus. Edvinas Šeškus pataikė iš toli ir pridėjo du taškus dėjimu (79:51). Dėjimais žiūrovus pamalonino ir T. Leslie bei Artūras Valeika (85:51). „Lietuvos ryto“ krepšininkai sėkmingai pabaigė rungtynes ir iškovojo užtikrintą pergalę – 90:61.

Verta pažymėti, kad sostinės ekipa iš dviejų taškų zonos atakavo įspūdingu taiklumu – 75% (30/40). Vis tik tritaškiai metimai dažniausiai skriejo pro šalį – 5 iš 22 (23%).

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 16 (10 at. kam., 5 rez. perd.), Travisas Leslie 14 (4 rez. perd.), Antanas Kavaliauskas 12, Artūras Valeika 11 taškų.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 15, Ivanas Nelyubovas 10 (5 at. kam.), Žygimantas Jonušas ir Noah Dahlmanas po 8 taškus.