Pergalingus du taškus likus žaisti mažiau nei 10 sek. įmetė Evaldas Dainys.

Rungtynių eiga:

Mačas Šiauliuose, kaip ir buvo galima tikėtis, prasidėjo atkakliai. Nė viena komanda neturėjo didesnės iniciatyvos, o po dešimties minučių minimalia persvara pirmavo šeimininkai - 21:20.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ kiek suaktyvino žaidimą puolime ir įsiveržė į priekį. Svečiai iki pat didžiosios pertraukos išlaikė pranašumą savo rankose, tačiau jis nebuvo didelis ir intriga šiose rungtynėse išliko - 43:42.

Trečiajame ketvirtyje toliau vyko įdomi ir permaininga kova. Gana dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, bet nė vienai ekipai nepavyko perimti iniciatyvos ilgesniam laikui. Nors ir šiame kėlinyje didesnę laiko dalį pirmavo „Neptūnas“, tačiau šiauliečiai neleido varžovams nutolti - 60:61.

Lemiamas buvo paskutinis kėlinys, kuriame sužaidus 4 minutes, rezultatas buvo lygus - 68:68. Nė vienai ekipai pranašumo nepavyko įgyti ir įpusėjus ketvirčiui - 70:70. Likus žaisti kiek daugiau nei 1 min. po Deivido Gailiaus tritaškio 80:79 pirmavo „Neptūnas“, tačiau šeimininkai jau kitoje atakoje atsakė dvitaškiu - 81:80.

Likus žaisti 14 sekundžių „Neptūnas“ turėjo kamuolį savo rankose, o ataką sėkmingai užbaigė Evaldas Dainys - 82:81. „Šiauliai“ dar turėjo 9 sekundes atsakymui, tačiau pelnyti taškų nesugebėjo ir leido svečiams išsivežti pergalę.

„Šiauliai“: Aurimas Kieža 22 (9 atk. kam.), Lewisas Jacksonas 12, Vitalijus Liutyčius 10 taškų.

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 18, Deividas Gailius 11, Evaldas Dainys 10, Vytautas Šarakauskas 9 taškai (8 atk. kam.).

Ketvirtą pergalę LKL pirmenybėse įspūdingu stiliumi iškovojo Kauno „LSU-Baltų“ (4/9) ekipa. Ji namuose 90:64 (24:21, 27:19, 24:12, 25:12) pranoko Panevėžio „Lietkabelį“ (5/9).

„LSU-Baltai“: Šarūnas Vingelis 21, Vidmantas Sragauskis 18, Mindaugas Stašys 12 taškų.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 15, Tauras Jogėla 12, Vaidotas Volkus 11 taškų.