Šiaulių krepšininkų pergalė buvo puiki dovana komandos treneriui Antanui Sireikai, kuris gegužės 11 d. šventė savo 54-ąjį gimtadienį.

Šiauliečiai septintą kartą iš eilės iškovojo Lietuvos pirmenybių bronzą, o iš viso savo klubo istorijoje trečiąją vietą šalies lygoje užėmė jau devynis kartus - 2000-2001 bei 2004-2010 metais.

Rungtynės:

Pirmuosius taškus tritaškiu pelno uteniškių vienas lyderių Žydrūnas Urbonas, bet Derrickas Low ir Arvydas Šikšnius dviem tolimais metimais persveria santykį „Šiaulių“ naudai - 6:3. A.Šikšnius taiklia bauda ir dėjimu dar trukteli aikštės šeimininkus pirmyn (9:3), o „Juventus“ treneris Gintaras Kručkauskas prašo minutės pertraukėlės.

Ji nepadeda ir šiauliečių persvara tik auga (20:7, 8 min.). Utenos klubo vidurio puolėjas Tomas Jasilionis pelno 4 taškus iš eilės (11:20) ir Šiaulių treneris Antanas Sireika kviečia savo auklėtinius pasitarti. Po A. Šikšniaus tritaškio ir baudų (16 tšk.) šiauliečiai laimi pirmųjų 10 minučių atkarpą - 27:12.

Antras ketvirtis prasideda uteniškio Gintauto Matulio 5 taškais iš eilės, bet į juos gražiu dėjimu atsako Mindaugas Kuzminskas ir metimu iš vidutinio nuotolio - Vytautas Šarakauskas.

Po D. Low tritaškio, M. Kuzminsko dar vieno dėjimo, V. Šarakausko baudų ir Deivydo Gailiaus 9 taškų iš eilės (3+2+2+1+1) „Šiaulių“ persvara jau rekordinė - 48:23 (17 min.). Komandos ilsėtis išeina didžiuliu pranašumu pirmaujant „Šiauliams“ - 54:29.

Trečias kėlinys prasidėjo „Juventus“ krepšininkų 5 taškais iš eilės (34:54) ir A. Sireika paprašė minutės pertraukėlės. Po D. Low dviejų tritaškių iš eilės šiauliečiai toliau diktuoja savo sąlygas (65:38). Po 30 minučių aikštės šeimininkai pirmauja triuškinančių pranašumu - 72:49.

Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. „Šiauliai“ žaidė savo ir žiūrovų malonumui bei leido uteniškiams tik nežymiai priartėti. Galutinis rezultatas - 87:67.

Rezultatas:

„Šiauliai“ – „Juventus 87:67 (27:12, 27:17, 18:20, 15:18), - serija 3-0

„Šiauliai“: Arvydas Šikšnius 23, Derrickas Low 18, Deivydas Gailius 12, Vytautas Šarakauskas 10, Mindaugas Kuzminskas 8, Raitis Grafas 6, Mindaugas Žukauskas 5, Marius Prekevičius 3, Vaidas Pauliukėnas 2, Maris Gulbis 0 taškų.

„Juventus“: Darius Pakamanis 18, Žydrūnas Urbonas 12, Tomas Jasilionis 11, Jonas Elvikis 7, Gintautas Matulis ir Nikolozas Vašakidzė po 5, Audrius Mineikis 4, Virginijus Praškevičius 3, Šarūnas Vėlius 2, Tomas Gaidamavičius ir Paulius Morkeliūnas po 0 taškų.