Šiose rungtynėse „Žalgirio“ gretose nerungtyniavo nugaros traumą besigydantis Darjušas Lavrinovičius, sirguliuojantis Mindaugas Kuzminskas ir poilsio iš trenerių štabo sulaukęs Marko Popovičius.

Pirmus aštuonis taškus „Žalgiriui“ pasikeisdami rinko Jeffas Foote‘as ir Rimantas Kaukėnas (4:8). J. Foote‘as ir toliau vis pasižymėdavo kas antros rezultatyvios žalgiriečių atakos metu, o tarp sėkmingų vidurio puolėjo žaidimo epizodų dar įsiterpė Mario Delašo perdavimas Adui Juškevičiui ir paties M. Delašo taškai – 18:8. Pirmą kėlinį baigė „Žalgirio“ atkarpa 10:0, Tremmello Dardeno taikli bauda ir Oliverio Lafayette‘o tritaškis su sirena – 8:22.

Antro kėlinio pradžioje „Nevėžio“ legionierius Tony Bishopas greitai surinko 4 taškus, tačiau, Kšyštofui Lavrinovičiui dėjimu pelnius šeštą tašką iš eilės, savo spurtą pradėjo „Žalgiris“. Iškart po to Paulius Jankūnas pataikė tritaškį, R. Kaukėnas įmetė dar du taškus, o po dar kelių sekundžių pasižymėjo Vytenis Lipkevičius – 12:35.

Pasiekę triuškinantį skirtumą, žalgiriečiai stabtelėjo – kelis kartus jų metimai išsisuko iš krepšio. Per paskutines 5 antro kėlinio minutes tikslą pasiekė tik V. Lipkevičiaus dvitaškis ir J. Foote‘o baudos metimas, todėl kauniečių persvara šiek tiek aptirpo – 21:38.

Trečią ketvirtį kauniečiai laimėjo be didesnių pastangų 17:12, o ketvirtame kėlinyje pradėjo negailestingai triuškinti aikštės šeimininkus (40:80). Svečiai iš Kauno paskutinių kelių minučių atkarpą vėl laimėjo 13:0 ir šventė triuškinamą pergalę 83:42.

Rezultatas:

„Nevėžis“ (5/7) - „Žalgiris“ (7/0) - 42:83 (8:22, 13:16, 12:17, 9:28).

„Nevėžis“: Darius Šilinskis 12 (4 atk. kam.), Tony Bishopas 11 (7 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 6 (6 atk. kam.), Vytenis Jasikevičius 5, Gediminas Žylė 4 (4 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas ir Rolandas Jakštas po 2 taškus.

„Žalgiris“: Vytenis Lipkevičius 19 (7 atk. kam.), Jeffas Foote'as 13 (8 atk. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 11, Paulius Jankūnas (5 atk. kam.), Oliveris Lafayette'as ir Rimantas Kaukėnas po 8, Mario Delašas 7, Ibrahimas Jaaberas ir Adas Juškevičius po 4, Tremmellas Dardenas 1 taškas. Marko Popovičius, Mindaugas Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius nežaidė.

Kėdainiečiai kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo 41-34, tačiau iš 18 tritaškių pataikė tik 2 (11,1 proc.) ir suklydo net 26 kartus.