Utenos komandai, kuriai šiame mače nepadėjo Karolis Petrukonis ir Darius Gvezdauskas, tai buvo penktoji pergalė iš eilės skaičiuojant LKL, BBL ir LKF taurės turnyrus.

Šių rungtynių nugalėtojas iš dalies buvo aiškus jau pirmajame ketvirtyje, kuriame svečiai susikrovė dviženklę persvarą ir užtikrintai kontroliavo įvykius aikštelėje.

Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės Žygimanto Šeštoko tritaškių aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki septynių taškų, tačiau "Juventus" ekipa netruko susigrąžinti dviženklį pranašumą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje - 49:33.

Antroji mačo dalis tebuvo formalumas. Nerijaus Varnelio vedini ir audringai iš Utenos atvykusių sirgalių palaikomi "Juventus" krepšininkai jau trečiajame kėlinyje padidino pranašumą iki dvidešimties taškų ir įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 82:62.

Nugalėtojams po 21 tašką surinko Nerijus Varnelis (dvitaškiai 9/10, 9 atk. kam.) ir Arvydas Čepulis (dvitaškiai 5/5), 15 - Paulius Morkeliūnas (baudos 7/7), 11 - Gintautas Matulis (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/1), 8 - Darrickas Leonardas (5 atk. kam.), po 2 - Aidas Viskontas, Mantas Vilimas ir Laimonas Kisielius (5 atk. kam.).

Vilniečių gretose pasižymėjo Jokūbas Gintvainis (17 tšk. ir 8 atk. kam.), Žygimantas Šeštokas (15 tšk.) bei Aivaras Kiaušas ir Ignas Ramašauskas (po 12 tšk.).

Jau 12-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO-LKL) iškovojo "Prienai" (12/1). Namuose rungtyniavę prieniškiai neturėjo problemų su Kėdainių "Nevėžiu" (6/8) ir šventė pergalę rezultatu 108:87 (35:18, 24:18, 23:23, 26:28).

Rimtą pagrindą pergalei "Prienai" pasitiesė jau pirmajame kėlinyje, per kurį pelnė 35 taškus ir įgijo 17 taškų pranašumą. Negana to, per antrąjį kėlinį pavyko turėtą pranašumą padidinti dar labiau (59:36).

Antroji rungtynių dalis kiek sėkmingesnė buvo svečiams iš Kėdainių, kurie neleido pranašumo padidinti dar labiau, nors Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo pergalę (108:87).

"Prienai": Gediminas Orelikas (6/8 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) 25, Artūras Valeika (7 atk. kam.) 22, Artūras Milaknis 20, Siimas Sanderis Vene (5 atk. ir 4 per. kam., 4 kld.) 17, Arminas Urbutis (5 atk. kam.) 8 taškai.

"Nevėžis": Tony Bishopas (10/11 dvit., 6 atk. kam.) 22, Vytenis Jasikevičius 14, Tomas Černeckis ir Darius Šilinskis po 10 taškų.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Pasvalio "Pieno žvaigždės" (7/6) išvykoje 85:70 (29:19, 22:18, 19:25, 15:8) dar nė vienos pergalės neiškovojusią Palangos "Palangos Triobet" (0/14) ekipą.