Per pirmąsias keturias pirmo kėlinio minutes „Šiauliai“ sugebėjo įgyti dviženklį taškų pranašumą (15:4), o iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 21 taškas – 36:15.

Vėliau „Techaso“ ekipa nesugebėjo atsigauti bei rimčiau nepasipriešino Antano Sireikos vadovaujamiems šiauliečiams.

„Šiauliai“: Virginijus Praškevičius 28 taškai, Mindaugas Kuzminskas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Gintaras Kadžiulis 12.

„Techasas“: Darius Griškėnas 17, Audrius Stašaitis ir Nerijus Anskinas po 12, Aleksejus Andrianovas 8 (11 atk. kam.).

Įspūdingą pergalę iškovojo ir Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Ji išvykoje net 42 taškų skirtumu 128:86 (34:24, 29:22, 34:17, 31:23) sutriuškino „Alytaus“ krepšininkus.

Kėdainių krepšininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (34:24), o antrajame kėlinyje puikų puolimą demonstravę svečiai atitrūko 17 taškų persvara – 63:46. Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. „Nevėžis“ su lyg kiekviena minute vis didino savo atotrūkį ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Šiame mače nesulaikomas buvo „Nevėžio“ įžaidėjas Aidas Viskontas. Gynėjas ne tik pelnė 18 taškų, bet ir atliko net 18 rezultatyvių perdavimų, taip pakartodamas LKL rekordą.

„Nevėžis“: Valdas Dabkus 32, Povilas Šakinis 26, Gintaras Leonavičius 21, Aidas Viskontas 18 (18 rez. perd.), Žydrūnas Stankus 15, Benas Veikalas 14.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 20 (9 atk. kam.), Rytis Adomavičius 19, Andrius Aleksandrovas 15, Vilius Šumskis 8.

Dar vienas triuškinantis rezultatas užfiksuotas Marijampolėje. Ten vietos „Sūduvos“ komanda 75:123 pralaimėjo Kauno „Aisčiams“.

„Sūduva“: Darius Gvezdauskas 24 (6 kld., 4 blk.), Azeezas Oladimeji 10, Vytautas Nedzinskas ir Andrius Čižikas po 9.

„Aisčiai“: Giedrius Kurtinaitis 29 (6/9 trit.), Donatas Motiejūnas 23 (6 kld.), Tautvydas Barštys 19, Paulius Kleiza ir Egidijus Dimša (8 atk. kam.) po 17.

Svarbią pergalę kovoje dėl šeštosios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vietos iškovojo „Kauno Triobet“ krepšininkai. Kauniečiai trečiadienį savo aikštėje 87:77 (19:17, 20:18, 25:20, 23:22) įveikė Vilniaus „Sakalus“ ir iškovojo šeštą pergalę.

Vilniečiai turi septynias pergales ir vis dar užima šeštąją vietą. Jei abi ekipos pasibaigus reguliariajam sezonui surinktų po lygiai pergalių, aukštesnę vietą užimtų „Kaunas Triobet“, pirmąsias tarpusavio rungtynes pralaimėjęs 6 taškais.

„Kaunas Triobet“: Vytenis Jasikevičius 31 (4/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 11/13 baudų), Adas Juškevičius 13 (6 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius, Artūras Masiulis ir Gediminas Žylė po 8.

„Sakalai“: Arvydas Šikšnius 16 (5 rez. perd.), Arnas Labuckas 15 (5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas ir Rokas Ūzas po 13.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)