Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ ekipa, kuri po Vytauto Šulskio bei Rolando Alijevo taiklių tritaškių įsiveržė į priekį (6:0). „Dzūkijai“ pirmuosius taškus, sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, pelnė Fedoras Dmitrievas (6:2), tačiau sužaidus pusę kėlinio laiko, aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti 6 taškų pranašumą (8:2). Vis tik, Adamo Lapetos ir Giedriaus Gusto pastangomis Alytaus ekipai netrukus pavyko sušvelninti skirtumą iki (8:6). „Šiauliai“ į tai sureagavo tinkamai ir po minutės pertraukėlės surengė spurtą 7:0, kuris po pirmųjų 10 žaidimo minučių leido būti priekyje – 15:6.

Antras kėlinys prasidėjo „Šiaulių“ spurtu 8:0, po kurio aikštelės šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (23:6). Osvaldas Mačernis pagaliau nutraukė „Dzūkijos“ taškų badą, įmesdamas dvitaškį (8:23), bet šiauliečiai ir toliau terorizavo dzūkų gynybą bei kėliniui įpūsėjus užtikrintai kontroliavo situaciją (25:10). Netrukus Julius Jucikas pratęsė šiauliečių dominavimą bei iki ilgosios pertraukos likus 4 minutėms padidino skirtumą (28:10). Nors F. Dmitrievas pataikė iš toli (13:28), tačiau vaizdas aikštelėje toliau išliko nepakitęs ir po dviejų kėlinių „Šiauliai“ solidžiai pirmavo – 41:17.

Trečią ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo O. Mačernis, po kurio metimo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 21 taško (20:41). Vis tik, V. Šulskis ilgai nelaukė ir greitai atstatė aikštelės šeimininkams turėtą 23 taškų pranašumą (43:20). Komandos dar porą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau įpusėjus kėliniui „Dzūkijos“ situacija nei kiek negerėjo (47:27), o po to pačio V. Šulskio bei Gintaro Leonavičiaus tritaškių „Šiauliai“ vėl pirmavo 24 taškų skirtumu (53:29). Per likusį kėlinio laiką Alytaus klubui taip ir nepavyko nors kiek pristabdyti šiauliečių puolimo ir po 30 žaidimo minučių „Dzūkija“ turėjo jau 27 taškų deficitą – 60:33.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo R. Olanderio taikliu dvitaškiu, kuris leido aikštelės šeimininkams įgyti rekordinę persvarą (62:33), bet Paulius Dambrauskas greitai atsakė taikliomis baudomis (62:35). Netrukus Artūras Jomantas pratęsė „Dzūkijos“ spurtą, po kurio 4 iš eilės taškų bei dar vieno P. Dambrausko dvitaškio, alytiškiams kiek pavyko sušvelninti atsilikimą (41:62). Vis tik, po pasitarimo į aikštelę sugrįžę šiauliečiai vėl ėmėsi darbo ir iškovojo pergalę – 77:51.

„Šiauliai“: Vytautas Šulskis 17, Rokas Giedraitis 14, Ryanas Olanderis 12, Julius Jucikas 10, Gintaras Leonavičius 9 taškai.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 15, Paulius Dambrauskas 11, Fedoras Dmitrievas 9, Giedrius Gustas 6 taškai.

Utenos „Juventus“ (18/11) krepšininkai namuose 77:73 (17:8, 21:21, 15:25, 24:19) įveikė „Lietkabelio“ (9/21) krepšininkus.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Simas Buterlevičius, tačiau jam trimis taškais atsakė „Lietkabelio“ krepšininkai (3:3). Utenos ekipa spurtavo ir prabėgus pusei kėlinio pirmavo 5 taškais (9:4). Arno Labucko bei Luko Aukštikalnio pastangomis svečiams pavyko priartėti (10:8). „Juventus“ krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako ir sužaidus pirmąjį rungtynių kėlinį pirmavo – 17:8.

Antro ketvirčio pradžioje 4 taškus be atsako pelnė uteniškiai (22:8). Evaldo Žabo ir J. Žužos iniciuotas spurtas svečiams leido priartėti (27:17). Komandos keitėsi taikliais metimais ir kėliniui įpusėjus šeimininkai turėjo 10 taškų pranašumą (32:22). „Juventus“ krepšininkams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę svečiai iš Panevežio sumažino deficitą ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 38:29.

Trečią kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Rashaunas Broadusas ir „Juventus“ ekipa įgijo dviženklį pranašumą (40:29). „Lietkabelio“ krepšininkai pelnė net 11 taškų iš eilės ir prabėgus pusei kėlinio rezultatas buvo lygus (40:40). Šeimininkams pavyko šiek tiek atitolti, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę panevėžiečiai išsiveržė į priekį (47:48). Likusį kėlinio laiką abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių pirmavo „Lietkabelis“ – 53:54.

Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi taikliais metimais, tad prabėgus beveik 4 minutėms rezultatas buvo lygus (58:58). „Juventus“ krepšininkai pelnė 4 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (62:58). E.Žabas pataikė tik 1 baudos metimą, o spurtu atsakę šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą (66:59). Sėkmingai sužaista atkarpa svečiams leido priartėti, tačiau šalti „Juventus“ krepšininkų nervai padėjo iškovoti 18-ą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje – 77:73.

„Juventus“: Egidijus Dimša 17 (10 atk. kam.), Rashaunas Broadusas 15, Saulius Kulvietis 12, Simas Buterlevičius 10 taškų.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18 (6 rez. perd.), Arnas Labuckas bei Jurica Žuža po 14, Dainius Šalenga 12 taškų.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (18/11) išvykoje 82:77 (24:13, 17:20, 17:19, 24:25) palaužė „Mažeikių“ (3/27) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo Tauro Jogėlos ir Sidney Sanderso dvitaškiais (2:2). Kiek vėliau 4 Evaldo Kairio taškai iš eilės leido „Pieno žvaigždėms“ pirmauti (4:8). „Mažeikiai“ buvo kelis kartus sumažinę savo deficitą iki minimumo, tačiau Michaelo Dixono vedini pasvaliečiai įgavo dviženklį pranašumą (12:24). Paskutinį kėlinio tašką pelnęs Darius Tarvydas „Mažeikių“ situacijos nepakeitė – 13:24.

Pačioje ketvirčio pradžioje Žygimantui Skučui skirta techninė pražanga leido mažeikiškiams priartėti iki 8 taškų (16:24). Po to komandų žaidimas išsilygino ir ekipos keitėsi taškais (20:28). Osvaldas Olisevičius jau buvo bepradedąs „Pieno žvaigždžių“ spurtą, bet jį anksčiau laiko nutraukė D.Tarvydas (20:32). Pastarasis pradėjo savo klubo rezultatyvią atkarpą 8:0 (28:32). M.Dixono, E.Kairio ir O. Olisevičiaus metimai sugrąžino „Pieno žvaigždėms“ buvusią dviženklę persvarą (28:39). Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu užbaigė Arvydas Gydra 33:41.

Grįžus po ilgosios pertraukos „Mažeikiai“ daug klydo puolime, bet savo gautas progas išnaudojo, todėl „Pieno žvaigždės“ atitrūkti nesugebėjo (35:45). Kėliniui įpusėjus įsižaidę „Mažeikių“ krepšininkai apkarpė savo deficitą iki 5 taškų (50:55). Viso likusio kėlinio metu aikštelėje vyravo apylygis komandų žaidimas, rezultatas po trijų kėlinių – 52:58.

Lemiamo ketvirčio metu pastebimiausias „Mažeikių“ gertose buvo Raimundas Danys: jis pelnė pirmuosius kėlinio taškus, tačiau iš kart po to prasižengė du kartus iš eilės (54:58). Tai leido „Pieno žvaigždėms“ pradėti spurtą 7:0 (54:65). Šiai atkarpai pasibaigus komandos kiek daugiau nei keturias minutes žaidė lygų krepšinį (64:72). Suaktyvinę puolimą „Mažeikiai“ turėjo šansą pagaliau išlyginti rezultatą, tačiau du baudų metimus prametė Darius Pakamanis (72:74). Galiausiai mažeikiškiai pradėjo naudoti pražangų taktiką, bet ji nepasiteisino. Galutinis rungtynių rezultatas – 77:82.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18, Michaelas Dixonas 17, Evaldas Kairys 15, Osvaldas Olisevičius 14 taškų.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 18, Raimundas Danys ir Darius Tarvydas po 16, Sidney Sandersas 11, Arvydas Gydra 8 taškai.