Permainingai prasidėjusiose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui kauniečiai įgijo 5 taškų persvarą (20:15).

Prasidėjus antrajam ketvirčiui šiauliečiai panaikino deficitą ir po Dariaus Pakamanio tritaškio išsiveržė į priekį (21:20). Netrukus 6 baudos metimus iš eilės pataikęs D.Pakamanis padidino savo ekipos pranašumą iki 7 taškų (30:23), o prieš didžiąją pertrauką aikštės LKL bronziniai prizininkai įgijo dviženklę persvarą (38:28).

Nors trečiajame ketvirtyje daugiausiai Gintauto Vileitos ir Valdo Dabkaus pastangomis „Aisčiams-Atletui“ buvo pavykę sugrąžinti pusiausvyrą (45:45), lemiamam spurtui jiems pritrūko jėgų.

Išnaudoję netaiklius varžovų metimus šiauliečiai susigrąžino turėtą persvarą ir šventė antrąją pergalę.

„Šiauliai“: Antonio Grantas 19 taškų, Saulius Kuzminskas 18 (12 atk. kam.), Donatas Zavackas 14 (7 atk. kam.), Darius Pakamanis 9, Tomas Rinkevičius 8.

„Aisčiai-Atletas“: Gintautas Vileita 22 (10 atk. kam.), Valdas Dabkus 18 (7 atk. kam.), Egidijus Dimša 8 (6 atk. kam.).

Klaipėdos „Neptūno“ komanda antras rungtynes šį sezoną pralaimėjo taip pat, kaip prieš savaitę pirmas. Turėdami dviženklį pranašumą, uostamiesčio krepšininkai nesugebėjo iškovoti pergalės penktadienį vykusiose LKL rungtynėse.

Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. trenerio asistento Rimo Kurtinaičio treniruojami „Sakalai“ buvo pajėgesni už „Neptūną“ 79:69 (12:20, 23:19, 19:15, 21:15).

Nuo mačo pradžios aktyvią gynybą pademonstravę klaipėdiečiai nuolat pirmavo ir antrajame kėlinyje keliskart turėjo 10 taškų pranašumą. Tačiau po didžiosios pertraukos vadžias į savo rankas perėmė „Sakalai“.

Vytauto Šarakausko dvitaškis iniciavo „Sakalų“ spurtą 14:0, po kurio Vilniaus krepšininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 49:43.

Evaldo Dainio dvitaškis įpusėjus ketvirtajam kėliniui išlygino rezultatą (61:61), tačiau netrukus mačo baigtis tapo aiški. E.Dainys patyrė kojos traumą ir negalėjo baigti mačo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė 8 taškus paeiliui ir įtvirtino pergalę.

E.Dainiui atsinaujino kojos raiščių trauma, dėl kurios įžaidėjas praleido pirmąsias šio sezono „Neptūno“ rungtynes. Jas Klaipėdos komanda pralaimėjo tokiu pat stiliumi – pirmaudami 13 taškų skirtumu prieš Kėdainių „Nevėžį“, klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 0:18 ir nebesugebėjo atsitiesti.

„Sakalai“: Justinas Sinica 20, Vytautas Šarakauskas 17 (8 atk. kam.), Rolandas Matulis 16 (5/18 metimų, 17 atk. kam.), Linas Lekavičius 9 (7 atk. kam.), Paulius Abramavičius 7.

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 14, Vaidotas Pridotkas 13, Giedrius Jankauskas 12 (8 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 9, Evaldas Dainys 7 (6 rez. perd., 7 kld.).

„Sakalai“ su varžovais žaidė išretėjusiomis gretomis – dėl traumų komandai padėti negalėjo Nerijus Strazdauskas bei Giedrius Kurtinaitis, o mačo nebaigė Mindaugas Reminas. Įžaidėjas trečiajame kėlinyje susimušė dešinį petį ir buvo priverstas mačą stebėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.