Pirmas šių komandų rungtynes „Lietkabelis“ laimėjo rezultatu 97:67, o antrą susitikimą taip pat užtikrintai - 102:72.

Rungtynių eiga:

Po keturių Vaidoto Volkaus taškų aikštelės šeimininkai pirmavo (8:4), tačiau taiklus Dainiaus Šalengos tritaškis išvedė svečius į priekį (8:9). Marcusas Monroe ir Ivanas Neliubovas apsikeitė dvitaškiais su pražanga, o V. Volkus tritaškiu sugrąžino pranašumą „Nevėžio“ ekipai (14:11). Po dar vienos sėkmingos aikštelės šeimininkų atkarpos skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų (19:11). Aikštelėje pasirodęs Justas Tamulis pelnė 8 taškus iš eilės (30:20). Po pirmo kėlinio „Nevėžis“ pirmavo - 30:22.

Svečiai buvo priartėję, tačiau J. Tamulis ir vėl pataikė iš toli (33:26). Po Juricos Žužos nesportinės pražangos aikštelės šeimininkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (37:26). „Lietkabelis“ ir toliau strigo puolime, o šia situacija pasinaudoję „Nevėžio“ krepšininkai įgijo solidžią persvarą (44:26). Ketvirčio pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidė svečiai, tačiau po pirmos rungtynių pusės pirmavo Kėdainių ekipa - 49:36.

Trečio ketvirčio pradžioje ekipos keitėsi taikliomis atakomis ir aikštelės šeimininkai toliau išsaugojo saugią persvarą (55:42). Dainius Šalenga pataikė iš toli, Evaldas Žabas įmetė dvitaškį ir Mindaugas Budzinauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (57:47). M. Monroe tritaškis vėl padidino Kėdainių ekipos persvarą (62:50). Kėlinio pabaigoje svečiams buvo pavykę priartėti, tačiau M. Monroe pelnė 5-taškus iš eilės ir prieš lemiamą kėlinį „Nevėžis“ pirmavo - 70:59.

Egidijus Dimša ir J. Žuža sumažino atsilikimą iki 8 taškų (72:64). J. Tamulis vėl buvo taiklus iš toli, Joshua Crawrodas pataikė dvitaškį ir skirtumas vėl išaugo (77:66). E. Dimša ir D. Šalenga likus žaisti 4 minutes sugrąžino intrigą (77:74). Šeši iš eilės Jakovo Vladovičiaus taškai išlygino rezultatą (80:80). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Lukas Brazdauskis padidino pranašumą iki trijų taškų (84:81). Darius Griškėnas realizavo tik vieną baudos metimą (84:82). Chaotiškoje rungtynių pabaigoje „Lietkabelio“ krepšininkai apsigynė, tačiau iš karto prarado kamuolį, o pergalę dėjimu įtvirtino R. Davisas. Per likusį laiką komandos apsikeitė taškais ir pergalę iškovojo „Nevėžis“ – 87:84.

Rezultatas:

„Nevėžis“ (4/21) - „Lietkabelis“ (8/18) - 87:84 (30:22, 19:14, 21:23, 17:25).

„Nevėžis“: Justas Tamulis 27 (4/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 4/5 baudos), Marcusas Phillipas Monroe 17 (6 rez. perdav.), Joshua Warrenas Crawfordas 10 (5 atk. kam.), Vaidotas Volkus 9 (6 atk. kam.), Thomas Ray Davisas (6 atk. kam.) ir Roderickas Rodney Camphoras (5 atk. kam.) po 8, Lukas Brazdauskis 6, Rytis Biliartas 2 taškai.

„Lietkabelis“: Jakovas Vladovičius 15, Dainius Šalenga 14, Egidijus Dimša 12 (7 atk. kam., 5 rez. perdav.), Evaldas Žabas 11, Ivanas Neliubovas 10 (6 atk. kam.), Jurica Žuža 9, Mantas Kazonas 6, Darius Griškėnas 5 (6 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 2 taškai.