Rungtynės vyko gana atkakliai tik 20 minučių, kol uostamiesčio atstovai pirmavo 4-8 taškais. Po geros „Nevėžio“ pradžios (4:0), toliau beveik visą laiką priekyje buvo klaipėdiečiai, bet aikštės šeimininkai jų labai toli nepaleisdavo. Tragiškas kėdainiečiams susiklostė ketvirto kėlinio pradžia, kai „Neptūnas“ spurtavo 24:0, nepavejamai nutolo (104:65) ir ėmė negailestingai triuškinti varžovus. Paskutinį ketvirtį svečiai laimėjo 36:8, o rungtynes - 116:73

Rezultatas:

Kėdainių „Nevėžis“ (3/15) - Klaipėdos „Neptūnas“ (14/2) - 116:73 (29:33, 20:24, 16:23, 8:36).

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 18, Marcusas Phillipas Monroe 17 (7 atk. kam., 8 rez. perdav.), Rytis Biliartas 12, Roderickas Rodney Camphoras 10, Thomas Ray Davisas 9, Aleksandras Kliujevas 4, Tomas Michnevičius 2, Medas Kuprijanovas 1 taškas.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 (6 atk. kam.), Deividas Gailius 13, Justas Sinica ir Keithas Bensonas po 12, Mustafa Shakuras 11 (7 atk. kam., 4 rez perdav.), Donatas Zavackas ir Valdas Vasylius po 9, Martynas Mažeika (5 atk. kam.), Arnas Butkevičius ir Egidijus Dimša 8, Vytautas Šarakauskas (5 atk. kam.) ir Simas Galdikas po 6 taškus.

„Žalgiris“ išvargo pergalę Alytuje

Kitose rungtynėse čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje žaidė su AlytausDzūkija“, įveikė varžovus tik po labai atkaklios kovos 78:75 (25:12, 19:24, 17:25, 17:14) ir iškovojo taip pat keturioliktą pergalę. Laimėjimą lėmė dvi taiklios Edgaro Ulanovo baudos paskutinėmis sekundėmis ir netaiklus alytiškių tritaškis.

Po įtikinamai laimėto pirmo kėlinio (25:12), žalgiriečiai nusiramino ir leido alytiškiams priartėti (36:44). Dzūkija trečiame ketvirtyje spurtavo 7:0 ir ėmė lipti svečiams iš Kauno ant kulnų (43:44). Netrukus aikštės šeimininkai net persvėrė rezultatą 59:56. Po 30 minučių lygios kovos švieslentėje degė 61:61.

Permainingai vyko ir lemiamas kėlinys. Kauniečiai tik po Pauliaus Jankūno tritaškio atitrūko 5 taškais (73:68, likus 2:36 min.). Likus minutei po D. Songailos dvitaškio komandas skyrė tie patys 5 taškai (75:70). Likus 13 sek. Vilmantas Dilys tritaškiu sušvelnino skirtumą (75:76). Pražanga sustabdytas E. Ulanovas buvo taiklus (78:75), o alytiškių paskutiniai du metimai skriejo pro šalį.

„Žalgirio“ gretose debiutavo naujokas Willas Cherry. Jis pelnė 9 taškus.

Alytaus „Dzūkija“ (8/8) - Kauno „Žalgiris“ (13/1) - 75:78 (12:25, 24:19, 25:17, 14:17).

B>„Dzūkija“: Adamas Waldemaras Lapeta 16, Rytis Juknevičius 15, Vilmantas Dilys ir Giedrius Gustas po 9, Artūras Jomantas 8, Martynas Paliukėnas(6 atk. Kam., 5 ez. perdav.) ir Fiodoras Dmitrijevas po 7, Miralemas Halilovičius ir Osvaldas Mačernis po 2 taškus.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 22 (5 atk. kam., 3 rez. perdav.), Edgaras Ulanovas 16 (5 atk. kam.), Paulius Jankūnas 10 (6 atk. kam.), Willas Cherry 9, Lukas Lekavičius 7, Artūras Gudaitis ir Artūras Milaknis po 4, Darius Songaila, Robertas Javtokas ir Tomas Dimša po 2, Vaidas Kariniauskas ir Vytenis Lipkevičius po 0 taškų.

1.Žalgiris151411275:104114
2.Lietuvos rytas161421405:110614
3.Neptūnas161421412:118714
4.Juventus171161295:126711