Aikštės šeimininkai prieš didžiąją pertrauką pirmavo 19 taškų skirtumu ir nusiramino. Tuo pasinaudojo svečiai iš Pasvalio, kurie trečiame ketvirtyje sužaidė sėkmingą atkarpą (29:18), o lemiamo kėlinio pradžioje net išlygino santykį.

„Lietuvos rytas“ esant lygiam rezultatui ketvirto kėlinio viduryje, spurtavo 11:0 ir tik tada pergalingai nutolo nuo priešininkų.

Vilniečiai šį sezoną jau buvo patyrę nesėkmių - jie nelauktai svečiuose pralaimėjo Prienų „Rūdupiui“ 88:90 ir nusileido amžinam varžovui Kauno „Žalgiriui“ 72:82.

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 18 (7 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as ir Renaldas Seibutis po 13, Steponas Babrauskas 11, Lawrence'as Robertsas 10, Predragas Samardžiskis 8, Artūras Jomnatas 6, Vilmantas Dilys ir Aleksandras Rašičius po 2 taškus. Paulius Dambrauskas ir Dovydas Redikas nežaidė. Mindaugas Katelynas dėl traumos neregistruotas.

„Pieno žvaigždės“: Leroy'us Noblesas 17, Eimantas Bendžius 15, Žydrūnas Kelys 11, Paulo Sergio Prestesas 8, Paulius Morkeliūnas 7, Trevonas Hughesas 4, Sylvesteris Morganas 2 taškai.

„Kėdainiai Triobet“ po permainingos kovos nugalėjo „Neptūną“

Peržaistose LKL čempionato rungtynėse Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ išvykoje palaužė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus rezultatu 93:91.

Svečių pergalę lėmė fantastiškai sužaistas ketvirtas kėlinys, kurį kėdainiečiai laimėjo 31:15. Iki tol „Kėdainių Triobet“ krepšininkai visą laiką buvo priversti vytis varžovus. Ilgą laiką „Kėdainiai Triobet“ turėjo dviženklį deficitą, tačiau nenuleido rankų.

Lūžis šiose rungtynėse įvyko antroje ketvirto kėlinio pusėje, kuomet svečiai spurtavo.

„Neptūnas“ - „Kėdainiai Triobet“ - 91:93 (25:18, 29:28, 22:16, 15:31).

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 29 (10 atk. kam.), Martynas Mažeika 16 (7 išprov. pražang.), Artūras Valeika 11, Aidas Viskontas 8, Mantas Ruikis 7, Evaldas Dainys 6 taškai.

„Kėdainiai Triobet“: Vytautas Šulskis 19, Vytenis Jasikevičius 18, Laimonas Kisielius 15, Vidas Ginevičius 12, Aurimas Adomaitis ir Egidijus Dimša po 10 taškų.