Sėkmingai prieš ilgąją pertrauką žaidę svečiai sugebėjo panaikinti žalgiriečių turėtą dviženklį pranašumą (20:10). „Nevėžis“ antrą ketvirtį laimėjęs 18:14 po pirmosios mačo dalies atsiliko 36:38.

Intriga niekur nedingo iki pat rungtynių pabaigos. Likus 1:30 min. tašku pirmavo „Nevėžis“ – 77:76.

Prie baudų metimo linijos stojęs Aaronas White'as persvėrė rezultatą – 78:77. „Nevėžiui“ nepavyko sėkmingai užbaigti savo atakos, o vėliau Brandonas Daviesas dvitaškiu iš po krepšio padidino šeimininkų persvarą – 80:77.

Iki lemiamo kėlinio pabaigos buvo likusios 38 sek.

„Žalgiris“ į kovą stojo ne tik be traumas besigydančių Leo Westermanno ir Antano Kavaliausko, bet šiam mačui neregistruotas gynėjas Nate'as Woltersas.

Pastarasis penktadienį Eurolygos mače pirmame kėlinyje buvo priverstas trumpam palikti aikštę kai nesėkmingai kryptelėjo dešinę koją. Krepšininkas ant parketo grįžo po ilgosios pertraukos. Adonde Parkeris prametė tritaškį, tačiau netrukus kamuolį praradęs Marius Grigonis prasižengė ir jam teisėjai skyrė nesportinę pražangą.

A. Parkeris baudų metimais iki minimumo sumažino skirtumą (80:79). Lemiamai atakai „Nevėžis“ turėjo 17 sek. Chauncey Collinsas galėjo išvesti komandą į priekį, tačiau krepšininkas užsidirbo pražangą puolime. Paskutinės atakos metu „Nevėžis“ stebuklo nesukūrė.

C. Collinsas sužaidė rezultatyviausias rungtynes Lietuvoje, pelnė 29 taškus ir surinko 30 naudingumo balų. Jam puikiai talkinęs A. Parkeris pridėjo 22.

„Žalgirio“ gretose iniciatyvos ėmėsi 16 taškų pelnęs A. White‘as ir arti trigubo dublio Buvęs Derrickas Waltonas. Įžaidėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Žalgiris": Aaronas White'as 16, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas po 12, Derrickas Waltonas 10, Laurynas Birutis 8, Rokas Jokubaitis 6, Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas po 4, Lukas Uleckas ir Marius Grigonis po 3, Deonas Thompsonas ir Thomas Walkupas po 2

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 29 (4/7 dvit., 5/8 trit., 6/6 baudos), Adonte Parkeris 22, matrinas Junakovičius 10, Regimantas Miniotas 6, Gabrielius Maldūnas 4, Martynas Varnas ir Gintautas Matulis po 3, Nikita Balašovas 2.