Rungtynės

Rungtynes spurtu 5:0 pradėjo „Pieno žvaigždės“, tačiau prieniškiai į tai atsakė sėkminga atkarpa 11:0 ir persvėrė rezultatą 11:5. Netrukus Pasvalio krepšininkai atsitiesė ir po pirmų dešimties minučių kovos įgijo 1 taško pranašumą 16:15.

Antro ketvirčio pradžioje „Pieno žvaigždės“ pirmavo 18:17 ir po to komandos beveik tris minutes negalėjo pelnyti taškų. Šią „sausrą“ nutraukė „Rūdupio“ krepšininkai, kurie po Arno Labucko ir Simo Buterlevičiaus tritaškių pabėgo - 27:20. Tačiau prieniškiai niekaip negalėjo sustabdyti Trevono Hugheso, kurio pastangomis (17 tšk.) Pasvalio ekipa lipo varžovams ant kulnų (31:28). Artūro Milaknio tritaškiu baigėsi antras kėlinys, po kurio „Rūdupis“ pirmavo - 35:31.

Trečias ketvirtis prasidėjo Andriaus Mažučio taškais ir netrukus Prienų komanda pabėgo - 38:31. Tačiau „Pieno žvaigždės“ greitai panaikino deficitą ir išlygino rezultatą (40:40, 42:42, 23 min.). Toliau vyko kieta ir lygi kova. Po Ado Juškevičiaus metimo su pražanga „Rūdupis“ vėl kiek atitolo (51:44, 28 min.). Po 30 minučių mūšio Prienų komanda pirmavo - 53:46.

Lemiamame ketvirtyje „Rūdupis“ pradžioje nutolo 55:50, bet po Eimanto Bendžiaus ir T. Hugheso tritaškių „Pieno žvaigždės“ po ilgos pertraukos persvėrė santykį - 55:56. Toliau kova vyko taškas į tašką (57:56, 57:58). Netrukus pasvaliečiai įgijo 4 taškų persvarą - 57:61 („Pieno žvaigždžių“ atkarpa - 14:4). A. Milaknis viena bauda sušvelnino rezultatą (58:61), bet Sylvesteris Morganas dėjimu pranašumą padidino iki 5 taškų (58:63).

S. Buterlevičius baudomis priartino „Rūdupį“ (60:63), tačiau Žydrūnas Kelys taip pat neklydo nuo baudų metimo linijos (60:65). Gintaras Kadžiulis mesdamas tritaškį išprovokavo varžovo pražangą, bet pataikė tik dvi baudas (62:65). Likus 23,6 sek., „Rūdupis“ kontroliavo kamuolį ir nepataikė tritaškio. „Pieno žvaigždės“ įmetė vieną baudą (62:66), o A. Labuckas - dvi (64:66). Per likusias 10 sekundžių Darrickas Leonardas pataikė abi baudas (64:68), o A. Milaknis - tritaškį paskutinę sekundę. Pergalę rezultatu 68:67 šventė Pasvalio komanda, kuri iškopė į taurės turnyro finalą.

Rezultatas:

„Rūdupis“ - „Pieno žvaigždės“ - 67:68 (15:16, 20:15, 18:15, 11:21).

„Rūdupis“: Gintaras Kadžiulis 20, Arnas Labuckas (4 atk. kam.) ir Artūras Milaknis po 12, Adas Juškevičius 9, Simas Buterlevičius (6 atk. kam., 3 rez. perdav.) ir Andrius Mažutis po 5, Edgaras Želionis ir Povilas Butkevičius (6 atk. kam.) po 2 taškus. Gediminas Orelikas taškų nepelnė.

„Pieno žvaigždės“ Trevonas Hughesas 23 (6 atk. kam.), Sylvesteris Morganas 17 (6 atk. kam.), Eimantas Bendžius 8, Gytis Sirutavičius ir Darrickas Leonardas po 5, Žydrūnas Kelys ir Aurimas Kieža po 4, Paolo Prestesas 2 taškai. Paulius Morkeliūnas ir Leroy'us Noblesas taškų nepelnė.