Blankiai mačą pradėjęs „Vytautas“ nuo mačo pradžios leido atitrūkti svečiams.

Dar pirmame kėlinyje dviženklę persvarą įgiję „Wilki Morskie“ krepšininkai neketino mažinti apsukų.

Antrame kėlinyje vienu metu ekipas skyrė 14-a taškų (28:42). „Vytautui“ pavyko priartėti po pertraukos (68:73). Tačiau „Vytautui“ nepavyko perlaužti rungtynių eigos, o atkutę svečiai vėl ėmė didinti pranašumą.

Paskutinėmis minutėmis desperatiškai „Vytautas“ siekė sumažinti skirtumą, tačiau visos pastangos nuėjo veltui. Lenkijos ekipa sėkmingai naudojosi „Vytauto“ skylėta gynyba ir svečių persvara augo kaip ant mielių.

Lenkijos komandai tai buvo antra pergalė šiame turnyre.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 26, Edvinas Šeškus 18, Egidijus Dimša 13.

„Wilki Morskie“: Tauras Jogėla 22, Carlosas Medlockas 20, Martynas Paliukėnas 18. Šiai komandai taip pat atstovauja Kostas Jonuška.

Dėl trečiosios vietos turnyre LaVaro Ballo treniruojamas „Vytautas“ antradienį žais su Domžalės „Helios“ (Slovėnija) ekipa. Tarptautinis draugiškas turnyras prasidėjo vasario 25 d. ir vyks tris dienas, iki vasario 27 d.

Sekmadienį „Vytautas“ 133:141 nusileido Rygos VEF rezervinės komandos pagrindu sudarytai ekipai.

Be „Vytauto“ turnyre taip pat dalyvauja trys užsienio komandos – Rygos VEF (Latvija), Ščecino „Wilki Morskie“ (Lenkija) ir Domžalės „Helios Suns“ (Slovėnija).

„Big Baller Brand International Tournament“ tarptautinis draugiškas turnyras vyksta vieno rato principu: visos komandos tarpusavyje sužais po vienerias rungtynes, o prizininkai paaiškės pagal ekipų rikiuotę turnyro lentelėje.

Visos „Vytauto“ komandos rungtynės transliuojamos socialiniame tinkle „Facebook“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (130)