„Chimki“ šovė į priekį po dviejų tritaškių iš eilės (10:4), tačiau pagirtinai dėl atšokusių kamuolių puolime kovoję žalgiriečiai greitai išlygino žaidimą.

Antrojo kėlinio pradžioje Edgaras Ulanovas tritaškiu išlygino rezultatą, o Marius Grigonis kitu tolimu šūviu išvedė „Žalgirį“ į priekį 23:25. Aikštės šeimininkų komandoje atsiradus „x“ faktoriui Jegorui Vialcevui Maskvos srities ekipai vėl pavyko susigrąžinti iniciatyvą.

Gana prastai – vos 37 proc. taiklumu – pirmoje dvikovos dalyje dvitaškius metę Lietuvos čempionai vis dėlto sugebėjo įpusėjus rungtynėms persverti rezultatą savo naudai 36:37.

Po pertraukos žalgiriečių puolimo mašiną ėmėsi sukti Deono Thompsono ir Brandono Davieso tandemas. Po Artūro Milaknio ir Nate'o Wolterso tritaškių svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (41:49), o baigiantis kėliniui skirtumą dar padidino iki 9 taškų – 47:56.

Ketvirtame kėlinyje savo šou pradėjo „Chimki“ legionierius Tony Crockeris. Po jo dviejų tritaškių ir taiklių baudų metimų aikštės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 59:58.

„Žalgiriui“ savo puolimo nepavyko įsiūbuoti, o Jordano Mickey ir Malcolmo Thomo pabaigoje traukiamas „Chimki“ triumfavo 74:64. Paskutinį kėlinį Lietuvos čempionams pavyko pelnyti vos 8 taškus.

Chimki“: Jordanas Mickey 20 (7/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudos, 9 atk.k.), Malcolmas Thomas 16, Tony Crockeris 14, Dee Bostas ir Jegoras Vialcevas po 9.

Žalgiris“: Marius Grigonis 15 (0/4 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 6/6 baudos), Nate'as Woltersas 10, Edgaras Ulanovas 9, Brandonas Daviesas 7, Deonas Thompsonas ir Thomas Walkupas po 6, Antanas Kavaliauskas 4, Artūras Milaknis 3, Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as po 2.

Rungtynių statistika

„Chimki“Statistika„Žalgiris“
15/29 (51,7 proc.)Dvitaškiai14/38 (36,8 proc.)
11/24 (45,8 proc.)Tritaškiai9/21 (42,9 proc.)
11/19 (57,9 proc.)Baudos9/11 (81,8 proc.)
33Atk. kam.30
19Rez.perd.17
5Per. kam.9
12Klaidos12
9Blokai2

Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną Kaune Maskvos srities klubas šventė pergalę minimalia persvara 84:83.

Tai jau septintos tarpusavio rungtynės iš eilės, kai „Žalgiris“ pralaimi „Chimki“ komandai. Paskutinį kartą Lietuvos čempionai Rusijos klubą Eurolygoje buvo įveikę 2010 metų lapkričio 18 dieną (73:65).

Kitą savaitę Š. Jasikevičiaus auklėtinių laukia trečios rungtynės svečiuose iš eilės. Šįkart Lietuvos čempionai vasario 7 dieną susigrums su „Barcelona“.

Artimiausios rungtynės Kaune vyks vasario 22 dieną – su Podgoricos „Budočnost“ komanda. Su pastarąja R. Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ žais išvykoje vasario 7 dieną.