Antradienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turės poilsio dieną, o trečiadienį 17 val. Lietuvos laiku išmėgins jėgas su Kinijos studentais.

Susitikimą galingu spurtu 28:6 pradėję lietuviai pabėgo į priekį ir jau tada tapo aiškus dvikovos nugalėtojas. Žaidimo lygis skyrėsi kaip diena ir naktis: įpusėjus rungtynėms Lietuva pirmavo triuškinančia persvara - 63:20.

Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų vis labiau didėjo. 100–ąjį tašką dar trečiojo kėlinio pabaigoje dvitaškiu pelnė Eimantas Bendžius (100:38). Didžiausia persvara buvo rungtynių pabaigoje, kai lietuviai pirmavo 70 taškų skirtumu – 116:46. Finalinė sirena skelbė įspūdingą Lietuvos pergalę 116:51.

Lietuva: Mindaugas Kupšas 20 (9/10 dvitaškiai), Adas Juškevičius 15 (3/3 dvitaškiai), Vytenis Čižauskas 13 (3/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 12, Simas Buterlevičius 11 (6 atk. kam.), Gediminas Orelikas 10 (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Eimantas Bendžius (6 atk. kam.) ir Šarūnas Vasiliauskas po 9, Adomas Drungilas 7 (7 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 6 taškai (6 atk. kam.).