Prieš tai lietuviai 90:76 laimėjo prieš Japoniją, sutriuškino Taivaną 93:37, nugalėjo Suomiją 87:70, bet pralaimėjo Prancūzijai po pratęsimo 89:96.

Susitikimą komandos pradėjo taikliais metimais ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus. Tačiau tada Rokas Giedraitis pataikė tritaškį nuo lentos, Paulius Dambrauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir lietuviai nutolo 20:11.

Ketvirto kėlinio pradžioje lietuviai vėl spurtavo. Tomas Dimša pataikė tritaškį su pražanga, Lukas Lekavičius įmetė dvitaškį ir mūsų studentai įgijo 7 taškų pranašumą (58:51). Australai į tai atsakė dviem tolimais metimais (58:57).

Rungtynių pabaigą ir vėl užtikrinčiau sužaidė Dainiaus Adomaičio auklėtiniai iš iškovojo pergalę 74:67.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo Lukas Lekavičius pelnęs 14 taškų, 12 surinko Egidijus Mockevičius, po 10 pelnė Rokas Giedraitis ir Paulius Dambrauskas.

Rezultatas:

Lietuva - Australija - 74:67 (22:18, 15:15, 16:15, 21:19).

Lietuva: Lukas Lekavičius 14 (3 rez. perdav., 5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), Egidijus Mockevičius 12 (5 atk. kam., 6/9 dvitaškiai, 0/1 baudos), Rokas Giedraitis (4 atk. kam., 0/4 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 1/2 baudos) ir Paulius Dambrauskas (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos) po 10, Donatas Tarolis 8 (2/3 dvitaškiai, 4/6 baudos), Saulius Kulvietis 6, Vytenis Čižauskas ir Rolandas Jakštas po 4, Tomas Dimša ir Edgaras Ulanovas po 3 taškus. Mindaugas Kupšas ir Vaidas Kariniauskas nežaidė.

Australija: Mitchellas Creekas 21, Hughas Grennwoodas 13, Nicholas Duncanas ir Danielus Tristas po 9, Mangokas Mathiangas 7, Shaun Bruce'as 4, Mitchell McCarronas ir Corey Maynardas po 2, Keanu Pinderis (05:43 min.), Deng Dengas (03:53) ir Peteris Hooley (01:55) po 0 taškų.

Kituose C grupės susitikimuose Prancūzija įveikė Japoniją 60:46 (16:9, 13:16, 12:12, 19:9), o Suomija laimėjo prieš Taivaną 86:62 (24:17, 18:15, 21:17, 23:13).