Arvydo Gronskio auklėtiniai trečiosiose turnyro Kaune rungtynėse 80:61 (21:18, 22:18, 13:16, 24:9) nugalėjo Maskvos CSKA jaunimą.

Tris triuškinančias pergales grupės etape iškovoję „Lietuvos ryto“ aštuoniolikmečiai užtikrintai žengė į atrankos turnyro finalą.

Sekmadienį 14.45 val. vilniečiai „Žalgirio“ arenoje surems ginklus su Romos „Stellazzurra“ talentais, kurie lemiamose A grupės rungtynėse 88:75 pranoko Kauno „Žalgirio“ pamainą.

Lemiamose B grupės rungtynėse su CSKA, „Lietuvos rytą“ į pergalę vedė Simo Jarumbausko ir Deivido Sirvydžio duetas.

Pirmasis pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Antrasis įmetė 15 taškų, tačiau pataikė vos 1 tritaškį iš 12.

Vaikinai iš Rusijos atkakliai priešinosi vilniečiams tris kėlinius, tačiau ketvirtajame kėlinyje sustojo ir kurį laiką niekaip nesugebėjo pasižymėti.

Varžovų tyla pasinaudojusi A. Gronskio kariauna spurtavo 12:2 bei atitrūkusi 73:59 užsitikrino pergalę.

„Lietuvos rytas“: Simas Jarumbauskas 16 (10 atk. kam.), Deividas Sirvydis 15 (1/12 trit.), Marekas Blaževičius ir Domantas Vilys po 9, Gediminas Mokseckas 8.

CSKA: Denisas Kovaliovas 18, Pavelas Zacharovas 15, Aleksandras Jeršovas 11, Makaras Konovalovas 8.

Sekmadienio finalio nugalėtojams atiteks kelialapis į finalinį „Adidas Next Generation“ turnyrą Belgrade, kuris bus surengtas gegužės 17-20 dieną vyksiančio Eurolygos finalo ketverto turnyro metu.

Į Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą Kaune jaunuolių kovų yra atvykę stebėti dvidešimties NBA komandų ir kelių Europos ekipų skautai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)