Sostinės klubui nepavyko sustabdyti varžovus į pergalę vedusio ir net 28 taškus pelniusio Andrew Goudelocko. Kazanės „Uniks“ komanda Vieningosios lygos pirmenybėse iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Mačui vilniečiai ruošėsi be vyriausiojo trenerio vokiečio Dirko Bauermanno. Strategas buvo grįžęs į gimtinę, kur aplankė dukros susilaukusią savo draugę.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, nedidelę persvarą turėjo vilniečiai. Blykstelėjęs Andrew Goudelockas pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą - 6:8 į priekį išsiveržė Kazanės klubas. Techninę pražangą užsidirbo Omaras Cookas ir po keturių Kosto Kaimakoglou baudos metimų „Unics“ pranašumas dar padidėjo (8:12). Įsibėgėjusį Rusijos klubą sustabdė du tritaškius mostelėjęs Martynas Gecevičiaus - po pirmojo kėlinuko „Lietuvos rytas“ pirmavo 16:14.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos rezultatyvumu ir vėl nepasižymėjo, tad nė vienai ekipai nepavyko atitrūkti. Kėlinuko viduryje svečiai susigrąžino persvarą ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 5 taškų pranašumą (31:26).

„Lietuvos ryto“ krepšininkams ir antros rungtynių dalies pradžioje diktuoti savo sąlygų nesisekė. Varžovai išnaudojo savo galimybes ir padidino savo persvarą iki 8 taškų – 32:40. Vilniečiams pavyko sumažinti skirtumą iki trijų (45:48), tačiau po trečiojo kėlinuko vis tas pats 5 taškų deficitas – 45:50.

Ketvirtojo kėlinuko tolimu metimu apie save priminė Eimantas Bendžius. Netrukus jis pridėjo dvitaškį ir rezultatas lygus (50:50). Tačiau A. Goudelocko vedama Kazanės komanda ir toliau išsaugojo persvarą, kurią paskutinių atakų metu dar labiau padidino. Mačą Kazanės „Uniks“ laimėjo rezultatu 75:62.

„Lietuvos rytas“: M. Gecevičius 14 pelnytų taškų, D. Songaila - 12, J. Palaciosas ir E. Bendžius – po 7, S. Babrauskas ir O. Cookas – po 5, A. Glyniadakis ir R. Seibutis – po 4, M. Tepičius ir S. Jelovacas – po 2.

„Uniks“: A. Goudelockas - 28, K. Kaimakoglou - 18, V. Veremeenka - 8, N. Zisis ir Ch. Eidsonas - po 7.