Svečiai šiame mače pirmavo tik pirmas dvi minutes (2:5), tuomet vilniečiai spurtavo 7:0, persvėrė rezultatą savo naudai (9:5) ir ėmė dominuoti. Po pirmo kėlinio jų persvara siekė 10 taškų, o po trečio – net 30 (67:37). Vėliau Tomo Pačėso auklėtiniai jau atsipalaidavo ir leido varžovams kiek sušvelninti savo atsilikimą.

Vis dėlto pralaimėjimas 24 taškų skirtumu – „Vytautui“ kol kas skaudžiausias šiame sezone.

„Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 15, Rokas Giedraitis 11, Davidas Loganas 10 taškų.

„Vytautas“: Vytenis Lipkevičius ir Saulius Kulvietis po 13, Mindaugas Kupšas 12 taškų.

Kitą sekmadienį, lapkričio 27 d., „Lietuvos ryto“ laukia kur kas rimtesnis iššūkis – mūšis išvykoje su Eurolygos dalyviu ir šešiskart iš eilės LKL čempionu Kauno „Žalgiriu“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)