Visas rungtynes vyko kova taškas į tašką, o mačo nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis.

„Neptūnas“ pirmavo trimis taškais (84:81), bet tuomet Antanas Kavaliauskas sumetė abu baudų metimus, Mustafa Shakuro tritaškis išsisuko iš krepšio, o Adas Juškevičius greitoje atakoje įmetė dvitaškį ir vilniečiai jau buvo priekyje (84:85).

Po minutės pertraukėlės Mindaugas Girdžiūnas pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Lieutvos rytui“ paliko vos 0,8 sek. Bet šio laiko vilniečiams užteko: Mindaugas Lukauskis pakabino kamuolį virš krepšio, o Michaelas Moseris pataikė aidint sirenai – 86:87.

„Būtent tokia ataka ir buvo trenerio planas – mes jį puikiai įvykdėme. Manau, kad rungtynės buvo labai geros visiems žiūrovams. „Neptūnas“ šiame sezone žaidžia gerai. Tai jie įrodė tiek Eurolygoje, tiek LKL čempionate du kartus įveikdamas „Žalgirį““, – iškart po fantastiškos pergalės kalbėjo vilniečių ekipos gynėjas A. Juškevičius.

Šiame sezone abi ekipos tarpusavyje žaidė jau trečią sykį. Iki tol jos pasidalijo po pergalę: Klaipėdoje laimėjo „Lietuvos rytas“ (73:65), Vilniuje – „Neptūnas“ (94:90).

Rungtynių eiga:

Klaipėdos „Neptūnas“ (25/5) – „Lietuvos rytas“ (24/4) 86:87 (19:22, 24:18, 20:20, 23:27)

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17, Valdas Vasylius 14, Martynas Mažeika 12, Mindaugas Girdžiūnas ir Mustafa Shakuras po 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 24 (37:40 min., 1/2 dvit., 5/8 trit., 7/7 baud. met., 28 naud. bal.), Gediminas Orelikas 18, Antanas Kavaliauskas 16, Adas Juškevičius 13 taškų.