Mačo pradžia „Lietuvos rytui“ nežadėjo nieko gero – neapsigynę prieš Sofoklį Schortsanitį, Kostą Vasileiadį ir Williamą Hatcherį, svečiai po pirmo kėlinio turėjo 14 taškų deficitą (12:26).

Visgi vilniečiai pabudo antrame ketvirtyje, kuomet pradėjo spausti varžovus. Perėmę kelis kamuolius, „Lietuvos ryto“ krepšininkai netrukus sumažino atsilikimą iki 4 taškų (29:33).

Trečiame kėlinyje „Lietuvos rytas“ toliau nuosekliai dirbo ir kėlinio pabaigoje dėka Žygimanto Janavičiaus taiklių baudos metimų po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį (57:55).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Roko Giedraičio vedamas „Lietuvos rytas“ dar labiau padidino savo persvarą (61:55).

Visgi M. Nicola auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti savo pranašumo. Likus žaisti pusantros minutės, Williamas Hatcheris pataikė iš vidutinio nuotolio ir padidino PAOK persvarą iki 3 taškų (76:73).

Kitoje atakoje Mindaugas Lukauskis galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį. Vis dėlto svečiai turėjo dar vieną progą, tačiau ir Deivido Gailiaus tritaškis nepasiekė tikslo.

Prie baudų metimo linijos stojęs Kostas Vasileiadis ramiai sumetė baudos metimus ir nors vilniečiai dar bandė gelbėtis, šeimininkai iškovojo pergalę (81:76).

Būtent K. Vasileiadis ir vedė PAOK į pergalę. Graikas iš viso pelnė 26 taškus (2/2 dvit., 3/6 trit., 13/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko net 35 naudingumo balus.

PAOK komandos milžinas Sofoklis Schortsanitis aikštelėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 4/5 baud.), tačiau suklydo net 5 kartus bei užsidribo 4 pražangas.

Nepaisant prasto graikų baubo žaidimo, „Lietuvos rytas“ turėjo problemų po krepšiais – 5 pražangas susirinko Antanas Kavaliauskas, po 4 – Kšyštofas Lavrinovičius ir Julius Jucikas.

Tai buvo jau ketvirtas Lietuvos vicečempionų pralaimėjimas. Sostinės komanda dabar nugrimzdo į penktą E grupės vietą ir aukščiau yra tik už Solnoko „Olaj“ ekipą, kuri taip pat savo sąskaitoje turi vieną pergalę.

PAOK: Kostas Vasileiadis 26 (35 naud. bal.), Williamas Hatcheris 17, Milenko Tepičius 10, Sofoklis Schortsanitis 8.

„Lietuvos rytas“: Deividas Gailius 17, Kšyštofas Lavrinovičius 13, Nicolas Laprovittola 10, Gediminas Orelikas 9, Marius Runkauskas 8.