Mačą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau į Mario Delašo ir Kasparo Vecvagaro taškus atsakė Artūras Jomantas ir Stepas Babrauskas (5:5).

Netrukus komandos kapitonas smeigė dar vieną tritaškį, Jonas Valančiūnas įdėjo kamuolį, o Mindaugas Katelynas pelnė septynis taškus iš eilės - 23:12 (8 min.).

Vos aikštėje pasirodęs vidurio puolėjas Predragas Samardžiskis stengėsi neatsilikti nuo komandos draugų - iš karto privertė varžovą prasižengti ir realizavo baudos metimą. Po pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 12 taškų persvara (27:15).

„Baltų“ klubas bandė atkurti intrigą rungtynėse, tačiau Lawrence'o Robertso dėjimas ir J. Valančiūno dvitaškis svečiams toliau leido užtikrintai pirmauti (36:23, 16 min.). Įsismarkavęs J. Valančiūnas, tapo tikru galvos skausmu kauniečiams - aukštaūgis pelnė 9 taškus iš eilės ir įpusėjus mačui „Lietuvos rytas“ susikrovė solidų pranašumą (50:30, 20 min.).

Trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė - „Baltų“ krepšys drebėjo nuo vilniečių dėjimų, o praraja tarp komandų vis augo (62:37, 26 min.). Vilniaus klubas užtikrintai baigė rungtynes ir iškovojo dvyliktą pergalę LKL čempionate - 93:54.

„Baltai“: Mindaugas Kupšas 14, Vytenis Čižauskas 8, Kasparas Vecvagaras ir Urošas Petrovičius po 7, Edgaras Ulanovas 5, Gediminas Žylė ir Mario Delašas po 4, Mantas Kadzevičius 2 taškai.

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas (9 atk. kam) 21, Mindaugas Katelynas (8 atk. kam.) 18, Steponas Babrauskas 13, Predragas Samardžiski 11, Renaldas Seibutis 10, Artūras Jomantas 8 (10 atk. kam.), Vilmantas Dilys 4, Lawrence'as Robertsas ir Aleksandras Rašičius (5 rez. perd.) po 3, Tyrese'as Rice'as 2 taškai (8 rez. perd.).