Martynas Gecevičius ir Milko Bjelica nugalėtojams pelnė daugiausiai - po 16 taškų.

Rungtynės:

"Lietuvos ryto" starto penketas: Bojanas Popovičius, Martynas Gecevičius, Donatas Zavackas, Artūras Jomantas ir Aronas Baynesas pirmieji surengia rezultatyvią ataką 3:0 (M. Gecevičius).

Netrukus A. Baynesas įmeta iš po krepšio, iš toli antrą kartą pataiko M. Gecevičius - 8:4. Vėliau seka abiejų ekipų kelios "sausos" minutės ir Eurolygoje vilniečių gretose debiutuoja Vidas Ginevičius.

Varžovai apsikeičia tritaškiais (Justinas Doellmanas, A. Jomantas ir M. Gecevičius) ir mūsiškių persvara - 14:9 (7 min.). Dar vienas tolimas Stepo Babrausko šūvis ir po pirmųjų 10 minučių "Lietuvos rytas" pirmauja solidžiai - 20:11 (vilniečių 3-tšk. 5/9).

Antras kėlinys prasideda A. Bayneso taikliomis baudomis ir Dejano Borovnjako dvitaškiu iš po krepšio (mūsiškių spurtas - 16:2, 24:11). Vyksta gana lėtas, nerezultatyvus, pozicinis žaidimas.

Po prancūzų paprašytos minutės pertraukėlės rungtynių eiga nesikeičia. Po A. Bayneso dėjimo ir D. Borovnjako metimo iš po krepšio skirtumas dar padidėja (28:13, 16 min.). Bet du Cedricko Bankso tritaškiai iš eilės Rimą Kurtinaitį priverčia prašyti minutės pertraukėlės (30:19).

"Entente" krepšininkai perima iniciatyvą ir spurtuoja - 8:0. Prancūzų įkaršti kiek atšaldo B. Popovičiaus ir D. Zavacko pataikytos baudos bei serbo tritaškė "bomba" (36:21, 18 min.).

Orleano ekipa laimi kitą mini atkarpą - 5:1 (27:37). Tačiau "Lietuvos ryto" serbų B. Popovičiaus ir D. Borovnjako pastangomis vilniečių persvara po 20 minučių gana saugi - 41:29 (2 kėl. 3-tšk. 1/6).

Trečias ketvirtis prasideda varžovų 4 taškais iš eilės (33:41, 23 min.). M. Gecevičius ir J. Doellmanas apsikeičia tritaškiais, iš po krepšio įmeta Milko Bjelica (46:36).

D. Zavacko ir B. Popovičiaus tritaškiai bei M. Bjelicos dvitaškis ir baudos leidžia "Lietuvos rytui" susigrąžinti pasitikėjimą savimi (56:39, 27 min.), o priešininkai prašo minutės pertraukėlės.

Po jos "Entente" pataiko du tritaškius, pasinaudoję B. Popovičiaus trauma, ir vėl priartėja (46:58, 29 min.). D. Borovnjako ir M. Bjelicos pastangomis po 30 minučių mūšio "Lietuvos rytas" pirmauja - 61:46.

Lemiamas kėlinys prasideda trim vilniečių klaidomis iš eilės ir varžovų 5 lengvais taškais (51:61, 32 min.). Mūsiškiai negali įmesti beveik 3 minutės, o prancūzai pavojingai artėja.

Pagaliau pataiko A. Jomantas ir lieka žaisti 6 min. (atkarpa pralaimėta - 2:7, 63:53). C. Banksas dar sumažina skirtumą, laimė, iš po krepšio įmeta ir M. Bjelica (65:55, lieka 4 min.).

"Lietuvos rytas" visiškai užstringa puolime ir bando saugoti rezultatą bei "tempti" laiką (65:58, likus 2 min.).

Paskutinę minutę vyksta baudų metimo "konkursas", kuriame užfiksuojamos sąlyginės lygiosios 4:4 (M. Bjelica 2/4, M. Gecevičius 2/2).

"Lietuvos rytas" išplėšia sunkią pergalę - 69:62.

Rezultatas:

„Entente“ - „Lietuvos rytas“ 62:69 (11:20, 18:21, 17:20, 16:8).

„Entente“: Cedrick Banks 15, Justin Doellman 15, Austin Nichols 11, Ryvon Covile 9 taškai.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 16 (2-tšk. 1/3, 3-tšk. 4/6, 1-tšk. 2/2, 6 atk. kam.), Milko Bjelica 16 (2-tšk. 3/6, 3-tšk. 0/2, 1-tšk. 5/8, 4 atk. kam.), Bojanas Popovičius 11 (2-tšk. 1/4, 3-tšk. 2/6, 1-tšk. 3/4, 9 rez. perdav.), Artūras Jomantas 9 (2-tšk. 2/4, 3-tšk. 1/2, 1-tšk. 2/3, 5 atk. kam.), Dejanas Borovnjakas 9 (2-tšk. 4/7, 8 atk. kam.), Aronas Baynesas 6, Donatas Zavackas 4 (3-tšk. 1/5), Steponas Babrauskas 3, Vidas Ginevičius (2:04 min.) - 0 taškų.

Justas Sinica, Evaldas Dainys ir Lukas Brazdaukis - nežaidė.

Blokai: „Entente“ 4 – 0 „Lietuvos rytas“;

Perimti kamuoliai: „Entente“ 8 - 6 „Lietuvos rytas“.

Kitose šios grupės rungtynėse ketvirtadienį Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) krepšininkai 77:67 įveikė Belgrado "Partizan" (Serbija) komandą.