Pirėjo klubui atstovaujantis Linas Kleiza pelnė 19 taškų (43:28 min., 2-tšk. 5/9, 3-tšk. 3/5, 3 klaidos) ir atkovojo 11 kamuolių.

Pirmąją abiejų komandų dvikovą Graikijoje „Lietuvos rytas“ pralaimėjo rezultatu 73:97.

Rungtynės:

„Lietuvos ryto“ starto penketas: Bojanas Popovičius, Martynas Gecevičius, Donatas Zavackas, Artūras Jomantas ir Aronas Baynesas.

„Olympiakos“ starto penketas: Patrickas Beverly, Milošas Teodosičius, Joshas Childressas, Linas Kleiza ir Sofoklis Schortsanitis.

Pirmuosius taškus tritaškiu pelno M. Gecevičius, bet metimu iš po krepšio tuoj pat atsako L. Kleiza 3:2.

Po B. Popovičiaus bei M. Gecevičiaus taškų iš po krepšio, A. Jomanto dėjimo ir D. Zavacko tritaškio vilniečių persvara - 14:5 (5 minutė), o varžovų treneris Panagiotis Giannakis prašo minutės pertraukėlės.

L. Kleiza 4 taškais iš eilės (vienas metimų - dėjimas) švelnina skirtumą 11:14. Po kelių vilniečių klaidų "Lietuvos ryto" treneris Rimas Kurtinaitis prašo minutės pertraukėlės (16:13).

Po jos vienas prieš vieną varžovą įveikia Milko Bjelica, iš vidutinio nuotolio pataiko A. Jomantas, o B. Popovičius "vagia" kamuolį ir su sirena padidina persvarą - 22:13 (po 1 kėl.).

Antras kėlinys prasideda M. Bjelicos dėjimu, bet tritaškiu atsako M. Teodosičius, L. Kleiza surenka 5 taškus (3+2), o Ioannis Bourousis pataiko 1 baudą - 24:22 (atkarpa - 2:9).

Pagaliau tritaškį "įšauna" M. Gecevičius, iš po krepšio vėl įmeta B. Popovičius (27:24), bet pataiko ir Nikola Vujčičius, o komandas skiria tik vienas taškas - 29:28.

Netrukus kamuolį puolime pakartoja A. Baynesas, griūdamas pataiko B. Popovičius ir mūsiškiai pirmauja 34:30, bet paskutinę antro kėlinio sekundę tritaškį "kala" Yotamas Halperinas (34:33).

Trečias ketvirtis prasideda M. Teodosičiaus baudomis ir L. Kleizos tritaškiu. "Olympiakos" ekipa pirmą kartą persveria santykį.

Į tai M. Bjelica atsako 3 taškais (2+1), o M. Gecevičius greitą ataką baigia metimu iš po krepšio ir dar "įšauna" tritaškį - 42:39. Varžovai vėl atkunta - J. Childressas įmeta su pražanga, tritaškę "bombą" vėl paleidžia L. Kleiza (44:46).

Vyksta "kieta", atkakli kova. M. Gecevičiaus vienas ir Stepono Babrausko du tritaškiai iš eilės vėl suteikia pranašumą vilniečiams - 55:49. Po 30 minučių mūšio - 57:53.

Lemiamas kėlinys prasideda D. Zavacko metimu (59:53), bet vienoje atakoje su 24 sek. sirena tritaškį pataiko J. Childressas, o kitoje įmeta ir I. Bourousis 59:58. "Lietuvos ryto" derinį tritaškiu baigia B. Popovičius, bet tuo pačiu atsako M. Teodosičius. Po permainingų kelių minučių vilniečiai minimaliai pirmauja 66:65, 68:67.

M. Teodosičius ir Theodoros Papoloukos baudomis persveria rezultatą 68:71, M. Bjelica atsako dvitaškiu ir pats prasižengia penktąjį kartą, o I. Bourousis įmeta tik 1 baudą.

Puolime A. Baynesas deda į krepšį ir lygina santykį 72:72, bet gynyboje prasižengia taip pat 5-ąjį kartą. I. Bourousis pataiko abi baudas - 72:74. "Lietuvos ryto" paskutinė ataka - iš dviejų dalių. Pirmoji nepavyksta, o antroje varžovai prasižengia prieš P. Popovičių ir serbui ranka nesudreba - 74:74. Graikams paskutiniam antpuoliui dar lieka 5,6 sek., bet M. Teodosičius nepataiko tritaškio - pratęsimas.

Pratęsimas

Papildomos 5 min. prasideda nesportine Dejano Borovnjako pražanga, kurią I. Bourousis relizuoja - 4:0. D. Borovnjakas kiek reabilituojasi dvitaškiu iš po krepšio, bet I. Bourousis vėl taikliai meta baudas (74:80).

Į B. Popovičiaus baudas J. Childressas atsako tritaškiu ir bauda 80:84. Pratęsimo pabaigoje prasideda baudų "konkursas": I. Bourousis 1/2, M. Gecevičius 1/2, D. Borovnjkas 2/4, M. Teodosičius 4/4, 83:89).

"Olympiakos" klubas iškovoja galutinę pergalę - 89:83.

Rezultatas: „Lietuvos rytas“ - „Olympiakos“ - 83:89 (22:13, 12:20, 23:20, 17:21, 9:15).

„Lietuvos rytas“: Bojanas Popovičius 19 (5 per. kam., 2-tšk. 4/12, 3-tšk. 1/2, 1-tšk. 8/8, 4 rez. perdav.), Martynas Gecevičius 17 (2-tšk. 2/3, 3-tšk. 4/9, 1-tšk. 1/2, 4 atk. kam., 4 rez. perdav.), Milko Bjelica 13 (2-tšk. 6/10, 3-tšk. 0/1, 1-tšk. 1/5, 6 atk. kam.), Artūras Jomantas 11 (2-tšk. 4/7, 3-tšk. 0/2, 1-tšk. 3/4, 5 atk. kam.), Dejanas Borovnjakas 8 (2-tšk. 3/3, 1-tšk. 2/4), Steponas Babrauskas 6 (3-tšk. 2/8), Donatas Zavackas 5 (7 atk kam., 2-tšk. 1/4, 3-tšk. 1/3) ir Aronas Baynesas 4 taškai (2-tšk. 2/4).

„Olympiakos“: Linas Kleiza (11 atk. kam.) ir Ioannis Bourousis po 19 (2-tšk. 5/9, 1-tšk. 9/12, 6 atk. kam.), Josh Childress (2-tšk. 4/7, 3-tšk. 2/3, 1-tšk. 4/5) ir Miloš Teodosič (3-tšk. 3/9, 1-tšk. 9/10) po 18, Nikola Vujčič 6, Yotam Helaperin 5, Theodoros Paploulos 4 taškai.