Lietuviai iniciatyvos ėmėsi jau pirmame kėlinyje – ketvirtį šeimininkai užtikrintai laimėjo 21:9. Nors antrame kėlinyje baltarusiai atsigavo, pelnė 20 taškų ir neleido lietuviams visiškai pabėgti, viskas pasidarė aišku jau trečiame kėlinyje.

Jame Lietuvos rinktinė vėl dominavo bei buvo pasiekusi 25 taškų persvarą (68:43). Paskutiniame ketvirtyje lietuviai tik didino persvarą bei mačą baigė laimėdami 84:51.

Šiose rungtynėse lietuviai atkovojo 37 kamuolius, atliko 22 rezultatyvius perdavimus, perėmė 10 kamuolių, blokavo 3 metimus. Šį kartą komanda suklydo tik 9 kartus, tačiau pataikė vos 54 procentus baudų metimų (12/22).

Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Jonas Valančiūnas.

Šiame mače lietuviams nepadėjo rungtynėms neregistruoti J. Valančiūnas, Paulius Jankūnas, Edgaras Ulanovas ir Mantas Kalnietis.

Prieš tai Lietuvos rinktinė sutriuškino Naująją Zelandiją (88:58), Tunisą (81:56), Venesuelą (84:53) ir Nyderlandus (84:61).

Kitas rungtynes rinktinė žais pirmadienį, kuomet Kaune 18.30 val. susitiks su Ispanijos nacionaline komanda.

Lietuva: Mindaugas Kuzminskas 14, Domantas Sabonis (13 atk. kam., 8 išprov. praž.) ir Vaidas Kariniauskas (4 rez. perd.) po 11, Robertas Javoktas (8 atk. kam.) ir Artūras Milaknis po 9, Jonas Mačiulis 7, Mindaugas Girdžūnas ir Marius Grigonis po 6, Renaldas Seibutis 4, Adas Juškevičius 3, Deividas Gailius ir Antanas Kavaliauskas po 2 taškus.

Baltarusija: Vitalijus Liutyčius 13, Mikita Meščiariakovas 10, Kirylas Sitnikas 9, Antonas Vaškevičius 7 taškai.

Ketvirtadienį antrą pergalę iškovojo ir į antrą vietą pakilo Olandijos rinktinė, 64:59 (15:13, 14:18, 19:12, 16:16) nugalėjusi trečioje pozicijoje likusius Venesuelos krepšininkus.