Tik devyniese atvykusios į Suvalkiją, kaunietės legionierių pastangomis per porą pirmo kėlinuko minučių susikrovė 8 taškų persvarą. Jo viduryje Vaida Sipavičiūtė dvitaškiu padidino komandos pranašumą iki 11 taškų (4:15). Viešnių gynybai problemas kėlė tik Margarita Bulanova, pelniusi 9 iš 14 komandos taškų.

Nors po Tatjanos Melnikovos taiklaus baudos metimo, iš dviženklės „VIČI-Aisčių“ persvaros antro kėlinuko pradžioje liko 6 taškai (17:23), tačiau po 3 minučių „Sūduvos“ trenerė Elvyra Šablinskienė buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, kaunietėms laimėjus atkarpą 14:0. Viešnių susikrauta 20 taškų persvara liko nepakitusi iki didžiosios pertraukos.

Antroje dvikovos pusėje 30 taškų ribą „VIČI-Aistės“ perkopė po dar vieno spurto trečio kėlinuko viduryje, kurį tolimu metimu užbaigė Aija Putnina - 31:62. er paskutines 10 minučių kaunietės skirtumą dar padidino.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė Tatjana Lichtarovič, 17 - Courtnay Pilypaitis, 15 - V. Sipavičiūtė.

„Sūduvai“ T. Melnikova surinko 18, M. Bulanova – 9, R. Lenčiauskaitė – 6 taškus.