Aikštelės šeimininkės pirmavo iki 8-os pirmo kėlinuko minutės. Vėliau „Fortūna“ perėmė iniciatyvą ir po Kristės Druskytės metimo kiek atitrūko 17:11. Antro kėlinuko pradžioje viešnių persvara tapo dviženkle, tritaškį pataikius Linai Aglinskaitei. Prieš didžiąją pertrauką ji pataikė dar du tolimus metimus ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Klaipėdos komanda susikrautų 21 taško pranašumą - 38:17.

Lidija Panasiuk pelnė 8 ir pirmų 10-ies „Utenos“ taškų trečiame kėlinuke. Po jos dvitaškio aikštelė šeimininkių taškų deficitas sumažėjo iki 15 taškų. Per anksti patikėjusios pergale „Fortūnos“ komandos treneriams teko paprašyto minutės pertraukėlės, nes iniciatyvą perėmusios uteniškės ir toliau mažino atsilikimą. Likus žaisti minutę, Rita Žilinskaitė pataikė dvitaškį, o komandas skyrė jau tik 7 taškai - 44:51.

„Fortūnai“ laikinai atsikvėpti leido du iš eilės tolimi Gabrielės Gutkauskaitės metimai, bet puikiai rungtyniavusios uteniškės ir toliau artėjo. Ketvirtame kėlinuke įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, R. Žilinskaitė pataikė tritaškį ir sumažino „Utenos“ atsilikimą iki minimumo - 63:64. Tačiau paskutinės minutės metu aikštelės šeimininkės dukart leido varžovės atkovoti kamuolį puolime po netaiklių metimų. Šios klaidos gynyboje ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Utenos“ gretose išsiskyrė Sakelle Daniels, pelniusi 17 taškų ir atkovojusi 10 kamuolių. L. Panasiuk įmetė 16 (9 atk. kamuoliai), R. Žilinskaitė - 10 taškų.

„Fortūnai“ Eglė Šikšniūtė pelnė 16, Lina Aglinskaitė - 15, G. Gutkauskaitė ir Monika Grigalauskytė (15 atk. kamuolių) - po 12 taškų.

1.Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“232211857:126245
2.Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“242041723:137244
3.MarijampolėsSūduva241771785:147141
4.Klaipėdos „Fortūna“2413111676:155537
5.Kauno „Aistės-LSU-Paradis“2310131471:143833
6.Utenos „Utena237161377:162030
7.Vilniaus „Jaunieji talentai“245191383:182529
8.Šiaulių „Rūta-Universitetas“230231275:200423