„Kibirkštis-VIČI-IKI“ - „Sūduva-Mantinga“ - 88:66 (26:15, 20:12, 25:23, 17:16).

„Sūduva-Mantinga“: Laima Rickevičiūtė 21, Sandra Vaitkutė 16, Ieva Veinberga 11, Sabine Dukate 7, Ligita Kinkevičienė 5, Agnė Žiegytė 4, Ela Briedytė 2 taškai. Justina Šliažaitė, Giedrė Kirstukaitė, Renata Lenčiauskaitė ir Eglė Bacevičiūtė taškų nepelnė.

Iveta Šalkauskė (A.Barzdžiaus nuotr.)

Kitame susitikime Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose laimėjo prieš Kauno „Aistes-LSU“ 69:62 (15:13, 19:11, 16:22, 19:16) ir su 16-a pergalių pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. LSU studentės patyrė 13-ą pralaimėjimą ir yra penktos.

Pastarąjį kartą „Hoptrans-Sirenos“ pralaimėjo sausio 18 d., kuomet namuose 60:73 neprilygo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipai.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 23 (13 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 18 (9 išprov. pražanf.), Dovilė Miliauskaitė 8 taškai.

„Aistės-LSU“: Laura Svarytė (9 atk. kam., 6 per. kam.) ir Jolanta Marmienė (8 atk. kam., 10 išprov. pražang., 0/3 tritaškiai) po 20, Dovilė Saurazaitė (5 kld.) ir Neringa Skadaitė po 8 taškus.

„Neblogai gynėmės. Du su pusę kėlinio buvo geri. Nuo suolelio kilusios žaidėjos įnešė truputi chaoso aikštelėje. Galėjau imti minutės pertraukėlę, bet tikėjau, jog jos gali pačios išbristi iš šios duobės. Bandėme „statyti“ kitokį žaidimą, norėjome plačiau žaisti puolime. Iveta yra grįžusi po ligos. Tad galbūt trūko to užtikrintumo po krepšiu. Penkiabalėje sistemoje savo auklėtinėms už gynybą parašyčiau ketvertą su minusu, o už puolimą – tvirtą trejetą“, - mačą komentavo „Hoptrans-Sirenų“ ekipos vyriausias Linas Šalkus.