Lietuvės visus klausimus išsprendė jau pirmoje susitikimo dalyje, kai rungtynes pradėjo spurtu 12:1, o po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 44:20. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkės dar padidino pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Lietuvės šeštadienį susitiks su Vokietijos rinktine, kuri penktadienį 63:52 (14:16, 14:14, 10:16, 25:6) įveikė Čekijos ekipą.

Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos vadovaujama Lietuvos 15-mečių vaikinų rinktinė 73:74 (17:10, 13:16, 25:22, 18:26) turėjo pripažinti Latvijos rinktinės pranašumą.

Lietuviai turėjo nežymią persvarą nuo pat susitikimo pradžios, tačiau padidinti pranašumo vis nepavykdavo ir po dviejų kėlinių komandas skyrė keturi taškai (30:26). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, latviai perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą 61:60.

Nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis ketvirčio sekundėmis, kai lietuviai tritaškiu persvėrė rezultatą, tačiau varžovai per likusias keturias sekundes sugebėjo pelnyti taškus ir iškovoti pergalę.

Lietuviai šeštadienį žais su Kroatijos rinktine.