„Pagrindinis aptartas klausimas buvo, kaip FIBA gali padėti nacionalinėms federacijoms, tokiai federacijai kaip Lietuvos, greičiau augti, didesniais tempais vystyti tiek lokalų, tiek pasaulinį krepšinį ir kokia sinergija gali būti tarp šių dviejų organizacijų“, – kalbėjo LKF generalinis sekretorius M. Balčiūnas.

Visgi, pasak M. Balčiūno FIBA jau dabar skiria didelį dėmesį krepšinio federacijoms, o parama turėtų ateityje tik dar didėti.

„Noriu pasidžiaugti, jog FIBA ypatingą dėmesį skiria nacionalinių federacijų vystymui, nuolatos auga ne tik organizacinė parama, bet ir finansinė. Ateityje, pagal tai ką išgirdome iš FIBA vadovų, tai dar labiau didės. Būtent tai teikia tikrai labai geras perspektyvas, geras krepšinio viltis, kad krepšinio organizacijos, ypatingai lokalios, turės žymiai didesnes galimybes augti kaip organizacijos ir profesionalėti“, – teigė M. Balčiūnas.

Krepšinio šimtmečio proga jau už keleto savaičių Lietuvoje svečiuosis FIBA generalinis sekretorius A. Zaklis ir FIBA Europe vykdantysis direktorius K. Novakas.

„Labai naudingas vizitas Ženevoje, susitikome su FIBA vadovais, aptarėme šimtmečio renginių programą, taip pat kalbėjome apie artimiausius renginius – pasaulio ir Europos čempionatus. Aptartos ir teisėjavimo, vaikų bei jaunimo krepšinio problemos.

Labai svarbu, jog tiek A. Zaklis, tiek K. Novakas atvyks į Lietuvą, kur balandžio 22 dieną, kartu paminėsime krepšinio šimtmetį“, – mintimis dalijosi LKF prezidentas V. Gedvilas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės