Daugiausia darbo turės kaunietis Jurgis Laurinavičius. Jis teisėjaus labai svarbiame olimpiniame vyrų atrankos turnyre Turine, aštuoniolikmečių vaikinų Europos čempionato A diviziono kovoms Samsune (Turkija) ir dvidešimtmečių vaikinų Europos čempionato B diviziono turnyre Chalkidėje (Graikija).

Kaunietis arbitras Artūras Šukys dirbs dvidešimtmečių vaikinų Europos čempionato A diviziono turnyre Helsinkyje (Suomija) ir šešiolikmečių vaikinų žemyno pirmenybėse (A divizionas) Radome (Lenkija).

Vilnietis Martynas Gudas gavo FIBA iškvietimą į Europos aštuoniolikmečių merginų A diviziono čempionatą Šoprone (Vengrija) ir dvidešimtmečių B diviziono turnyrą Podgoricoje (Juodkalnija).

Kitas vilnietis Vilius Mačiulaitis keliaus į dvidešimtmečių merginų A diviziono čempionatą Matozinjose (Portugalija) ir aštuoniolikmečių vaikinų Europos čempionato B diviziono kovas Skopjėje (Makedonija).

Mindaugas Večerskis iš Vilniaus teisėjaus šešiolikmečių merginų Europos čempionato A diviziono turnyre Udinėje (Italija) ir aštuoniolikmečių merginų B diviziono Europos čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).

Savo ruožtu vilnietis Gintaras Vitkauskas drauge su M.Gudu keliaus į aštuoniolikmečių merginų Europos čempionatą (A divizionas) Šoprone ir šešiolikmečių merginų B divizioną Oradėjoje (Rumunija). Jau greitai, kovo 30-ąją, G.Vitkauskas teisėjaus ir lemiamai FIBA taurės turnyro dvikovai tarp Krasnojarsko „Jenisej” ir Zagrebo „Cibona” vyrų krepšinio klubų.

Tomas Jasevičius vasarą dirbs Europos mažųjų šalių čempionate Kišiniove (Moldova). Šiuo metu šis vilnietis, kaip ir J.Laurinavičius, kviečiamas teisėjauti Eurolygos „Top 16” ir atkrintamosioms Europos taurės („Eurocup”) turnyro rungtynėms.

Darbo vasarą turės ir Lietuvos techniniai komisarai bei teisėjų inspektoriai. Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas dirbs instruktoriumi Europos dvidešimtmečių merginų čempionate Matozinjose.

Algimantas Pavilonis bus vyriausiasis komisaras per aštuoniolikmečių vaikinų Europos B diviziono čempionatą Skopjėje, o Tomas Rimkus – analogiškame šešiolikmečių turnyre Sofijoje (Bulgarija).

Romualdas Brazauskas kaip komisaras keliauja į Filipinus, kurių sostinėje Maniloje liepą vyks dar vienas vyrų olimpinis atrankos turnyras.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės