„(...) Mums didelė garbė remti sportininkus ir prisidėti prie krepšinio – vienos svarbiausių sporto rūšių visiems lietuviams – atstovų sėkmės“, – sakė rėmėjų atstovas Miroslawas Dąbrowskis.

„(...) Man ypač malonu, kad mūsų pastangų toliau kurti ilgalaikius santykius su krepšinio atstovais rezultatas – šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas. Ją pasirašę džiaugiamės galėdami remti Lietuvos krepšinio federaciją ir Lietuvos krepšinio žaidėjus“, – sakė rėmėjų bendrovės prezidentas Donetas Karčiauskas.

„Mūsų šalies krepšinio istorija garsėja įvairiais laimėjimais, dėl kurių Lietuva turi daugybę progų didžiuotis ir džiaugtis. Prie šių pasiekimų prisidėjo ne tik komandos nariai, bet ir rėmėjai, partneriai (...). Esame jiems dėkingi ir tikime, kad šis bendradarbiavimas atneš mums dar ne vieną pergalę“, - teigė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Renginyje dalyvavo ir du Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės nariai Darjušas Lavrinovičius ir Martynas Pocius.
Darjušas Lavrinovičius ir Martynas Pocius
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės