Lietuvis nugalėtojams pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 36 aikštelėje praleistas minutes (36:07) G. Gustas pataikė vienintelį tritaškį, 5 dvitaškius iš 13 bei 3 baudų metimus iš 4.

Rezultatyviai nugalėtojų gretose žaidė Kristo Saage (20 tšk.), Juris Umbraško (18 tšk.) bei Gregory Jenkinsas (16 tšk.).

Svečių gretose išsiskyrė Ziga Fifoltas (15 tšk.) ir Svenas Kaldre (12 tšk.).

Estijos krepšinio lygoje pirmauja visus penkis susitikimus laimėję Talino „Kalev-Cramo“ krepšininkai, o antroje vietoje su 7 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu lieka Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi.

D. Krestinino atstovaujam ekipa tapo Lenkijos lygos lydere

Ketvirtą pergalę penktose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo ir dvylikos komandų turnyro lyderiu tapo Zgoželeco „PGE Turow“ klubas su Denisu Krestininu, svečiuose 93:69 (22:9, 19:17, 30:18, 22:25) sutriuškinęs septintoje pozicijoje esančius Kolobžego „Kotwica“ (2 pergalės ir 4 pralaimėjimai) krepšininkus.

Per puspenktos žaidimo minutės (4:31) lietuvis prametė dvitaškį, puolime po krepšiu sugriebė bei gynyboje perėmė po kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Lukaszas Wišniewskis, 17 – Nemanja Jaramazas, 13 – Filipas Dylewiczius, po 12 – J. P. Prince'as ir Ivanas Žigeranovičius.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jessie Sappas (19 tšk.), Karronas Johnsonas (17 tšk.), Grzegorzas Arabas (12 tšk.) bei Jordanas Callahanas (10 tšk.).

Vloclaveko „Anwil“ (3/2) komanda su Deividu Dulkiu Lenkijos pirmenybėse užima penktą vietą, Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ (3/1) klubas su Šarūnu Vasiliausku – aštuntas, o Mindaugo Budzinausko vadovaujama Gdansko Starogardo „Polpharma“ (1/4) ekipa su Ovidijumi Varanausku ir Linu Lekavičiumi – dešimta.