Lietuvos komanda sėkmingai pradėjo dvikovą (4:0), o sužaidus 5 minutes pirmavo 13:5. Didesnių problemų su varžovėmis mūsiškės neturėjo iki pat ketvirčio pabaigos. Likus žaisti 2 minutes lietuvės, po gynėjos Gintarės Jasiunskaitės tolimo metimo, jau turėjo sukaupusios dviženklę pervarą (24:12), o po dešimties minučių neleido bulgarėms priartėti – 26:16.

Antrajame ketvirtyje Lietuvos merginos toliau kontroliavo situaciją aikštėje. Taikliai krepšį atakavusios lietuvės didžiąją laiko dalį išlaikė dviženklį pranašumą ir tik artėjant didžiajai pertraukai Bulgarijos rinktinei pavyko kiek priartėti. Likus žaisti 2 minutes lietuvių pranašumas sumenko iki 7 taškų (35:28), tačiau mūsų merginos nepasimetė ir, per likusį laiką pelniusios 4 taškus be atsako, ilsėtis išėjo pirmaudamos 11 taškų skirtumu (39:28).

Prasidėjus trečiajam kėliniui bulgarės pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (33:39). Lietuvos komandos taškų badas tęsėsi dar kelias minutes, o varžovės visiškai priartėjo (37:39). Vis dėlto mūsiškės atlaikė bulgarių šturmą ir likus žaisti 3 minutes vėl pirmavo saugesniu atstumu – 50:42. Per likusį laiką vyko lygi ir atkakli kova, bet persvarą išsaugojo lietuvės – 57:52.

Lemiamas buvo paskutinis ketvirtis, kuriame abi komandos demonstravo didžiulį norą laimėti. Nors lietuvės visą laiką išlaikė pirmaujančias pozicijas, tačiau varžovės neleido nei akimirką atsipalaiduoti ir kvėpavo joms į nugaras. Likus žaisti 2 minutes, mūsų šalies komanda pirmavo 70:68, o rungtynės pasiekė savo kulminacinį tašką. Ekipos vis nepelnė taškų, todėl likus žaisti mažiau 28 sekundes rezultatas buvo nepakitęs. Prie baudų metimų linijos stojusi Tanya Eneva pataikė vieną metimą (69:70), tačiau netrukus Greta Tamašauskaitė įmetė abu metimus (72:69, 25 sek.). Netrukus bulgarės baudų metimais vėl priartėjo iki minimumo (71:72, 11sek.), bet Roberta Mizgerytė pataikė pergalingą dvitaškį – 74:71.

Būtent R. Mizgerytė buvo viena rezultatyviausių nugalėtojų gretose. Ji pelnė 14 taškų. Daugiau už ją įmetė tik Laura Želnytė (16).

Antradienį Lietuvos rinktinė susitiks su Vengrijos komanda.