Lietuvės pirmame grupių etape pralaimėjo latvėms (66:78), nusileido portugalėms (69:71), patyrė nesėkmę dvikovoje su italėmis (61:70), B grupėje liko paskutinės, o trečiadienį aštuntfinalio rungtynėse nerado rakto į sėkmę ir prieš ispanes (83:99).

Lietuvos rinktinė laimėjo pirmą kėlinį 6 taškais, o įpusėjus rungtynėms dar pirmavo minimaliu skirtumu 40:39. Trečias kėlinys baigėsi lygiosiomis, o savo pranašumą serbės įrodė tik ketvirtame ketvirtyje, kurį laimėjo 22:15.

Mūsų komandai Laura Juškaitė pelnė 21 tašką, Gabija Meškonytė – 20, Gabija Šegždaitė – 9, Laurita Jurčiūtė ir Urtė Slavickaitė – po 7, Rasa Knyzaitė – 4, Karolina Visockaitė – 3, o Agnė Bobinaitė – 2 taškus.

Serbių gretose nesulaikoma buvo 175 cm ūgio Jovana Nogič – 33 taškai. Snežana Bogicevič įmetė 15, Katarina Žec – 11, Aleksandra Katanič – 8, o Ana Ilič – 1 tašką.

Rezultatas:

Lietuva (U20) – Serbija (U20) – 73:79 (25:19, 15:20, 18:18, 15:22).

Dabar dėl 13-16 vietų, galimybės ir vienintelio kelialapio likti A divizione lietuvės kovos su turkėmis, olandėmis ir bosnėmis. Iš A diviziono į žemesnį B lygį iš šios keturių komandų grupės iškris net trys rinktinės.

Šeštadienį lietuvės kausis su Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkėmis. Būtina tik pergalė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)