Tomo Purlio vadovaujama vaikinų rinktinė lengvai 85:54 (18:15, 19:11, 19:12, 29:16) nugalėjo Baltarusijos rinktinę. Tai buvo antroji lietuvių pergalė turnyre.

Susitikimo pradžioje aikštelės šeimininkai pirmavo, tačiau lietuviai pamažu perėmė iniciatyvą ir per likusius kėlinius ją vis didino. Paskutinį ketvirtį lietuviai laimėjo 29:16 ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Kornelijus Zikas. Jis 17 taškų. Po 11 surinko Matas Repšys ir Mantas Rubštavičius.

Baltarusiams 15 taškų pelnė Jegoras Jurevas.

Tado Stankevičiaus treniruojama Lietuvos merginų rinktinė po dviejų pratęsimų 92:93 (19:20, 14:14, 26:20, 16:21, 5:5, 12:13) turėjo pripažinti Baltarusijos krepšininkių pranašumą.

Trečiajame kėlinyje lietuvės vienu metu pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau varžovėms pavyko išlyginti rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Papildomų penkių minučių išsiaiškinti nugalėtojui nepakako, o per dar papildomas penkias minutes sėkmė šypsojosi aikštelės šeimininkėms, kurios šventė pergalę minimaliu skirtumu.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Simona Visockaitė, kuri pelnė 25 taškus (10 at. kam.), 14 taškų pelnė Audronė Zdanevičiūtė, po 12 – Urtė Čižauskaitė (24 at. kam.) ir Elzė Motekaitytė (8 at. kam.).

Baltarusijos komandoje nesulaikomai žaidė Irina Venskaja. Jos sąskaitoje – net 44 taškai.

Sekmadienį vaikinų rinktinė susikaus su Moldovos krepšininkais, o merginų laukia Rusijos rinktinės iššūkis.