Lietuviai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (31-22) ir sėkmingai išnaudojo antruosius šansus, po kurių pelnė 19 taškų, kai tuo tarpu prancūzai – vos 2.

Rezultatyviausias Lietuvos komandoje buvo Ignas Sagiūnas, pelnęs 22 taškus. 13 pridėjo Vitalijus Kozys, po 11 – Grantas Vasiliauskas ir Elvis Juozaitis.

Lietuviai sėkmingai sužaidė antrąjį ketvirtį, po kurio turėjo 15 taškų pranašumą (52:37). Antroje mačo dalyje Lietuvos komanda kontroliavo žaidimą ir neleido prancūzams pavojingai priartėti. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai buvo sumažinę deficitą iki 9 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti.

U16 vaikinų rinktinė ruošiasi Europos čempionatui, kuris rugpjūčio 6-16 dienomis vyks Kaune. Lietuvos rinktinė visas savo rungtynes žais Kauno sporto halėje. Europos čempionato kovas ji pradės B grupėje su Graikijos, Ispanijos ir Izraelio bendraamžiais.

Tiesa, sekmadienį kovoje dėl pirmos vietos patyrė nesėkmę. G. Pertraukos auklėtiniai po atkaklios kovos 72:76 (14:20, 22:18, 16:14, 20:24) nusileido Italijos bendraamžiams.

Lietuviai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37-30), bet dažniau klydo (16-5). Tai buvo viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių.
Rezultatyviausias Lietuvos komandoje buvo Grantas Vasiliauskas, pelnęs 22 taškus (8 atk. kam.). 16 taškų pridėjo Arnas Velička (6 atk. kam,), 9 – Elvis Juozaitis (6 atk. kam.), po 8 – Lukas Uleckas ir Lukas Kišūnas (6 atk. kam.).

Italijos komanda sėkmingiau sužaidė pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjo 6 taškais (20:14). Antrajame kėlinyje lietuviai neleido įsismaginti varžovams ir išlyginę žaidimą iki didžiosios pertraukos sumažino deficitą iki 2 taškų (36:38). Didesnės iniciatyvos nei viena komanda neturėjo trečiajame ketvirtyje, tačiau dažniau 1-4 taškų skirtumu priekyje buvo italai. Paskutines 2 minutes tiksliau sužaidę lietuviai prieš lemiamą mačo dalį išlygino rezultatą (52:52).

Likus žaisti 5 minutes minimalų pranašumą dar turėjo Lietuvos krepšininkai (62:61), bet per dvi minutes italai spurtavo ir išsiveržė į priekį 70:62. Likus minutei lietuviai vėl priartėjo per vieną tašką (71:72), bet varžovai atlaikė spaudimą ir pergalę savo rankose.

1.Italija330213:1966
2.Lietuva321229:2155
3.Serbija202132:1442
4.Prancūzija202131:1502

Į Kaune vyksiantį čempionatą jau galima įsigyti bilietus per sistemą www.krepsiniobilietai.lt . Bilietas į visos dienos rungtynes Kauno sporto halėje arba Sabonio krepšinio centre kainuoja vos 3 eurus. Viso čempionato abonementas kainuoja 35 eurus.