Po pertraukos įsisiautėjusi „Parma“ išvykoje 86:52 (14:18, 26:20, 24:5, 22:9) sutrypė Krasnojarsko „Jenisej“ (1-10).

K. Maksvyčio kariauną į priekį vedė lietuviai. Rezultatyviausiai rungtyniavo Eigirdas Žukauskas, kuris per 20 minučių pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.).

Be to, puolėjas atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Adas Juškevičius per 26 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Lietuviams geriausiai talkino latvis Marekas Mejeris, kurio sąskaitoje – 16 taškų ir 19 naudingumo balų.

„Parma“ Vieningojoje lygoje pakilo į devintąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)