Gedimino Oreliko atstovaujama ekipa svečiuose 84:80 (23:17, 21:26, 15:17, 25:20) palaužė Milano „AX Exchange“ (11-4) su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku.

Mantas Kalnietis ant parketo nepasirodė, o solidžiausiai iš visų lietuvių rungtyniavo A. Gudaitis, kuris pagal rezultatyvumą nusileido tik Andrew Goudelockui, įmetusiam 28 taškus.

A. Gudaitis per 20 minučių pelnė 17 taškų (6/6 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, 2 kamuolius perėmė ir surinko 30 naudingumo balų.

Vidurio puolėjo bendraklubis M. Kuzminskas buvo nepastebimas: per 12 minučių jis įmetė 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir surinko -1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose G. Orelikas per 21 minutę surinko 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 naudingumo balus.

G. Orelikas rungtynių negalėjo baigti dėl traumos. Trečiajame kėlinyje stipriai susižeidęs puolėjas paliko aikštelę ant neštuvų. Pasak pranešimų, jam trūko kryžminiai raiščiai.

Į pergalę Venecijos klubą vedė 20 taškų įmetęs Marquezas Haynesas.

Kitose sekmadienio rungtynėse Kapo d'Orlando „Betaland“ (5-10) komanda, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka, namuose 85:95 (27:21, 23:25, 14:21, 21:28) pralaimėjo Kremonos „Vanoli“ (8-7) ekipai.

A. Kulboka per 25 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir 4 sykius suklydo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)