22 taškų deficitą per kėlinį panaikinusi „Parma“ svečiuose 97:95 (25:26, 19:29, 17:26, 36:14) dramatiškai nugalėjo čempionės titulą ginančią Maskvos CSKA (1-1) komandą.

Pergalę išplėšė paskutinę susitikimo sekundę rezultatą persvėrusį tritaškį pataikęs Maksimas Grigorijevas.

Adas Juškevičius nugalėtojams per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Eigirdas Žukauskas per 28 minutes pridėjo 10 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) ir 2 atkovotus kamuolius.

Maskvos klubo neišgelbėjo Mike‘as Jamesas, kuris per 29 minutes įmetė net 31 tašką (9/12 dvit., 1/3 trit., 10/12 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje CSKA dar triuškino varžovus 83:61, tačiau K. Maksvyčio kariauna nepasidavė ir po spurto 21:4 prisivijo 88:91.

Prasidėjus paskutinei minutei eilinis „Parma“ tritaškis sušvelnino atsilikimą iki minimumo (91:92), o dar vienas tikslus šūvis likus žaisti 10 sekundžių išvedė į priekį 94:93.

Mike‘as Jamesas likus žaisti 5 sekundes įmetė iš po krepšio, bet paskutinį žodį tarė M. Grigorijevas.

Nors kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 21:36, Permės klubas šiame mače pataikė net 16 tritaškių iš 25 (56 proc. taiklumas). 5 iš jų buvo pataikyti per paskutines 3 minutes.

CSKA: Mike‘as Jamesas 31 (6 rez. perd.), Willas Clyburnas 19 (6 atk. kam.), Nikola Milutinovas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)