„Zenit“ krepšininkai nutarė jau pačioje dvikovos pradžioje pasiųsti varžovus į nokautą, per kėlinį sumetę 35 taškus. Aikštės šeimininkai pataikė net 7 tritaškius.

Svečiai pargriuvo, tačiau tuoj ėmė stotis ir 18 taškų skirtumą apkarpė iki 5 taškų (45:40).

Po didžiosios pertraukos „Zenit“ vėl padidino skirtumą iki 17 taškų (70:53), svečius iš duobės traukti ėmėsi lietuviškas Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko duetas.

Po M. Kalniečio baudų metimų skirtumas ištirpo iki 3 taškų (81:78), tačiau tai buvo viskas, ką Krasnodaro komanda sugebėjo išpešti dvikovos pabaigoje.

Xavi Pascualio auklėtiniai pergalės iš rankų neišleido ir triumfavo 90:85.

Nesulaikomas aikštėje buvo Willas Thomas. Amerikietis nugalėtojams per 30 minučių pelnė 30 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis aikštės šeimininkams per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Lokomotiv“ ekipoje naudingai žaidė abu lietuviai, kartu sudėjus pelnę 28 taškus.

Mantas Kalnietis per 31 min. pelnė 14 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė tris kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas per 31 min. pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Zenit“: Willas Thomas 30, KC Riversas 16, Kevinas Pangosas 13, Billy Baronas 12.

Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 20, Drew Gordonas 15, Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis po 14, Willas Cummingsas 10.